Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy küzdjem le a vonzalmamat...

Hogy küzdjem le a vonzalmamat egy férfi iránt, aki nem a párom? Teljesen elhatalmasodott rajtam.

Figyelt kérdés
Elég labilis a kapcsolatom a párommal, egyszer fennt, máskor nagyon mélyen lennt vagyunk. Mióta megismertem az említett férfit, és 2x találkoztunk, teljesen befészkelte magát a gondolataimba. Kölcsönös a vonzalmunk, és hatalmas vágyat érzek, hogy odabújjak hozzá, megcsókoljam, és lefeküdjünk. Sosem voltam ilyen, mindig hűséges voltam,soha senki mellett még félre sem néztem.Persze nem mutatom ezt a vonzalmamat neki,de keresem a társaságát, szívesebben vagyok vele,mint a párommal. Megviselt a sok veszekedés a barátommal,talán el is hidegültünk érzelmileg. Elmondani csak itt merem,hogy szex közben nem a párom gondolata izgatott fel, hanem a másik férfié,végig ő volt előttem. A páromat elhagyni nem akarom,merő fellángolás ez remélem,elmondani a páromnak nem fogom,mélyen megbántanám, biztosan szakítana. Volt valaki hasonló helyzetben? Hogyan lehet leküzdeni? Vagy ne küzdjek ellene? Borzalmas,hogy egy idegent jobban kívánok,mint a társamat.
2009. júl. 22. 19:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%

Jézusom....

Ezt nem én írtam? Ugyanez a szitu, csak az év más. (2005) Ha a kémia működik kettőtök között, akkor nem lehet küzdeni ellene. Meg fog történni, aminek meg kell. A páromat elhagytam utána, de nem a pasi miatt. A szex után gyengült a fellángolás, nem mintha nem lett volna jó, csak elmúlt az ismeretlen gyönyörű varázsa.

Én egy percig sem éreztem, hogy hiba volt. A mai napig sajnálnám, ha kimaradt volna az életemből. Ilyen nem adatik többször.

2009. júl. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
41%

na "szép" vagy: ". A páromat elhagytam utána"


inkább hagyd el előbb a párod és aztán feküdj le vele.

így számolj esetleges büntudattal, vagy ha berág a párod, akkor lehet elmond majd mindennek. és vele sem tisztességes.

mond meg neki hogy a sok veszekedés nem vezet sehova nem akarod a kapcsolatot. aztán másnap azzal csinálod akivel akarod.

lehet megkövezni, tudom szentbeszéd volt a javából. köszönöm a tapsot.

2009. júl. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%

Első vagyok.

Nem, nem akarlak megkövezni, de ha nem működik egy kapcsolat, csak reménykedsz és reménykedsz, és a pasid már 2 hónapja nem nyúlt hozzád, Téged is megnéztelek volna, mint az erény szobrát.

2009. júl. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
32%

"de ha nem működik egy kapcsolat, csak reménykedsz és reménykedsz, "


erre a része ott volt a válaszom, csak olvasd el alaposan:


"mond meg neki hogy a sok veszekedés nem vezet sehova nem akarod a kapcsolatot."

2009. júl. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%

Kedves Kérdező!


Dönts belátásod szerint, csak rám ne hallgass. Rossz lány vagyok, most megkaptam.

2009. júl. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
A legelső válaszoló segített igazán,akit sajnos valaki lehúzott.Nem megcsalni szeretném a páromat,de elviselhetetlen ez a vágy, és igen, igaza volt az 1.-nek,ilyen lehetőség,ezekkel az érzelmekkel csak egyszer adatik meg. Nehéz dönteni, de fordított helyzetben vajon a psi tűrtőztetné magát? Nem hinném.
2009. júl. 22. 20:17
 7/20 anonim ***** válasza:
79%
Nehéz helyzet az biztos. Először is gondold végig, hogy miért ragaszkodsz a mostani kapcsolatodhoz. Csak a megszokás, vagy azért mert tényleg igazi szerelemről van szó. Akármennyire igazi szerelem, akkor is vannak hullámvölgyek, szerintem minden kapcsolatban. Azt kell letisztáznod, hogy ez tényleg csak egy átmeneti állapot, vagy már nagyon eltávolodtatok egymástól. Erről mindenképpen kellene beszélgetnetek, nem muszáj szóba hozni a másik pasit, csak a kapcsolatotokról beszélgess el vele, hogy ő hogyan érez, van-e még jövője a kapcsolatnak. Emelett óvatosan találkozhatsz a másikkal, de állj ellent a kísértésnek! Beszélgess vele, próbáld meg kiismerni. Ha csak fellángolás, akkor ahogy megismered, látod a hibáit, ki fogsz ábrándulni belőle. Ha mégis egyre jobban vonz, és nem csak testileg hanem egyébként is, akkor viszont választanod kell. Maradsz a megszokott kapcsolatodban, vagy mersz váltani. Ha váltasz, ott az esély arra, hogy két szék közül a pad alá kerülhetsz, szóval talán ez a legnehezebb döntés. De ha már végleg elhidegültetek a mostani pároddal egymástól, akkor még mindig jobb akár egyedül is maradni, mint egy olyan kapcsolatban, ami már nem működik. De szerintem a lehető legrosszabb döntés az, ha a mostani kapcsolatod mellett engedsz a vágyaidnak. Abból rengeteg konfliktus lehet. Mi van, ha nem lesz jó vele, mi van, ha kiderül, ha nem tudod eltitkolni, és még a bűntudat is ott lesz... Szóval elsősorban szerintem beszélj a pároddal és azt kell magadban letisztáznod, hogy lehet-e javítani a mostani kapcsolaton. Bocs, kicsit hosszúra sikerült, de voltam már hasonló helyzetben, úgyhogy eléggé átérzem.
2009. júl. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy ennyit írsz, jó olvasni,mert érzem,hogy tudod miről beszélsz,nem a nagyvilágból dobálsz felém nagy szavakat.Szívesen hallgatlak.
2009. júl. 22. 20:35
 9/20 anonim ***** válasza:
91%
Én is voltam hasonló helyzetben, csak elkövettem azt a hibát, hogy a párommal maradtam.Aztán egyre rosszabb lett.Nem a másik pasi személye a lényag(dehogynem, de itt most nem az a fontos),hanem, az hogy a jelenlegi párod hibázott, mert olyat csinált ami miatt engedted ezt a gondolatot, ezt az érzést felerősödni.HALGASS A SZÍVEDRE!
2009. júl. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen megértelek én nemolyan rég voltam hasonló helyzetben. Elképesztö szexuális vágyat éreztem az eggyik munkatársam iránt,ugy éreztem belehalok ha legalább egyszer nem lehetek vele. Szerelmet nem éreztem de vonzott a személyisége,és hogy teljesen a párom ellentéte volt. Nekem az segített hogy új munkahelyem lett,és hogy nem látom minden nap. Nehéz tanácsot adni,nekem sem tudott senki. Lehet ha még mindég ott dolgoznék,egymáséi lennénk,pedig szeretem a párom. Ha teheted ne találkozz vele többet,és probálj nemgondolni rá. Nehéz tudom,nekem is az!
2009. júl. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!