Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmesek vagytok még a...

Szerelmesek vagytok még a férjetekbe/feleségetekbe?

Figyelt kérdés
Mennyi ideje vagytok házasok? Volt hogy úgy éreztétek nem is vagytok már szerelmesek?
2009. júl. 27. 10:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
Ilyen tapasztalatokra énis kiváncsi vagyok :)
2009. júl. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi házasok csak 2 éve vagyunk, de 10 éve vagyunk együtt. Soha nem éreztem, hogy nem vagyok már szerelmes, sőt. Én azok táborába tartozom, akik szerint nem múlik el az igaz szerelem soha.

2009. júl. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerelmes vagyok a férjembe. 2,5 éve vagyunk együtt, több, mint másfél éve házasok és van egy pici babánk.
2009. júl. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
9 éve vagyok házas, 11 éve vagyunk együtt. Hazudnék, ha azt mondtanám, hogy ugyan azt a szerelmet érzem a férjem iránt mint a kapcsolatunk elején. Hullámvölgyek vannak, időnként "rám tör a szerelem", de amúgy a kapcsolatunk inkább a szeretetre és a megszokásra épül, de szerintem ez erősebb mint a kezdeti lángolás.
2009. júl. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%
nem az a nyag szerelem, de összebújunk hetente és az jó.
2009. júl. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem kételkedtem abban, hogy szerelmes vagyok. 10 éves házassági évfordulónkat ünnepeltük a minap a párommal. Egyébként 13 éve vagyunk együtt és még igen szerelmesek vagyunk. Időnként kicsit lenyugszik a szerelem viharos érzése. Hiszen már család vagyunk, s nem csak a mindentelsöprő dolgok a fontosak. Ám ettől még szerelem. Amolyan igazi, holtomiglan-holtodiglan.
2009. júl. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%

az a kérdés, hogy mit értesz "szerelem" alatt. én szereelem alatt azt az érzést értem, amikor a hasad környékén olyan fura érzés van és folyton csak a párodra tudsz gondolni. ez az érzés elmúlik egy idő után és helyébe lép a szeretet.


tehát ilyen értelemben nem vagyok már szerelmes (6 éve vagyunk együtt)

2009. júl. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%
Pénteken lesz 10 éves házassági évfordulónk, nem vagyok már szerelmes, de szerintem a párom is nagyban hozzájárult ehhez.
2009. júl. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyugdíjas korúak vagyunk és hatodik éve házasok. Érzésem szerint még mind a ketten szerelmesek vagyunk egy bizonyos értelemben, hiszen gyakran megkívánjuk egymást, nagyokat nevetünk és élünk-halunk egymásért.
2009. júl. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Öt és fél éve vagyunk együtt(abból öt éve házasként), szeretem, de nem szerelemből.Pedig hiányzik a szerelem-érzés, de más férfira nem vágyom, nem is csalnám meg.
2009. júl. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!