Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Változzak meg, vagy legyek...

Változzak meg, vagy legyek inkább önmagam?!

Figyelt kérdés

nem teljessen ebbe a kategóriába tartozik..:s szóval a stílusommal van a "gond" nagyon sokan elítélik az ilyen embereket, amik nkm bejönnek. volt már fültágítóm is (már nincs:) meg van 2 piercingem. a szüleim teljessen elítélik az ilyeneket, és azt veszem észre hogy mások is:/ egyik nap, elöttem két csaj pont arrol kezdett el beszélni hogy milyen gáz ha valakinek fültágítója vagy piercingje van, de nekem pont ezek jönnek be:S az a legnagyobb próblémám hogy próbálok mindenkinek megfelelni, gondoltam rá hogy kiveszem akkor a piercingeket is, de akkor is magammal cseszek ki, mert az olyan srácok mint én szóba sem állnának velem ha ilyen nagyon normális csajként viselkednék, nekem meg nem kell az ilyen tipikus stréber gyerek.. de most megyek új suliba és ott nem nagyon vannak ilyen 'piercinges, hasonló stílusú emberek..:/ és félek hogy mivan ha ez miatt fognak elítélni, és nem lessz se barátom, de barátaim, vagy lenéznek majd.:S nemtom eldönteni mit kéne tennem, mind kettő út rossz. vagy hogyan kéne lesz*rnom mások véleményét? vagy hogy ne próbáljak mindenkinek megfelelni?:( eddig soha nem ment

16/L


2012. szept. 1. 21:05
 1/5 anonim válasza:
75%
Szerintem legyél önmagad, mert ha valaki azért szeret, amilyen nem vagy, akkor nem is szeret igazán, ugye? Nem kell mindenkinek megfelelni, fogsz találni olyan embereket, akik elfogadnak olyannak, amilyen vagy, ezen ne aggódj! ;) Legyél önmagad, mert te abban vagy a legjobb, és úgy érzed jól magad! :)
2012. szept. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még változni fogsz úgyis...1 év múlva tök máshogy fogsz kinézni,öltözködni stb... más lesz a frizurád...A lényeg, hogy ne ütközz szélsőségekbe.Minden stílusnak van egy visszafogott és egy extrém változata..Próbálj valahol a kettő között lenni és nem feltűnősködni.
2012. szept. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd, voltam én vadóc kamasz, próbáltam is megváltozni, aztán jött valaki aki elfogadott olyannak, amilyen vagyok. Mindenki életében vannak ilyen emberek, és időről időre újabbak tűnnek fel. Ha testékszerekkel akarod kifejezni az egyéniséged, nem mondom, hogy jól teszed tizenhat évesen, azt se várd, hogy megdicsérlek, viszont azt mondom, hogyha ettől jobban érzed magad, akkor csináld. Nem az mondja meg az emberről, milyen belül, hogy hogy néz ki.
2012. szept. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet mindenkinek megfelelni.
2012. szept. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, aktuális-e még, de szerintem ne változz meg mások kedvéért, és ezt úgy mondom, hogy én egyenesen undorodom a piercing vagy a fültágító látványától :) Nem az emberrel van bajom, hanem magával a látvánnyal, hogy ott egy lyuk, ahol nem kéne lennie. Viszont láttam már piercinges, tetovált vagy fültágítós embereket a szerelmükkel csókolózni meg ölelkezni az utcán, szóval biztos, hogy vannak olyan emberek, akiknek bejön, vagy legalábbis el tudják fogadni. Mindenkinek úgyse tudsz megfelelni, felelj meg saját magadnak, és akkor majd találsz olyan embereket, akik önmagadért fognak szeretni.
2016. aug. 29. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!