Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Holnap lesz anya névnapja....

Holnap lesz anya névnapja. Fogalmam sincs mit adhatnék neki. költeni nem akarok rá, de a sütés-főzés az évek alatt snasszá vált. ötletek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 28. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy gyerekkori képét ki tudnád nyomtatni?

Levendulapárna?

Selyemmel bevont vállfák, illatpárnácskákkal?

Rózsaszirmos fürdőt készíts neki gyertyával, zenével, és részesítsd lazító illóolajos masszázsban, 40 percesben!

Vidd fel egy helyre, ahol szép a kilátás, bonts neki 3 dl-s pezsgőt, és mondj el egy hosszú verset a nevéről! Márta?

2009. júl. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Reggel ha kàvézik,készits te neki,plussz valami finom reggeli,mellé egy cetli hogy:

Ma szabadnapos vagy!

És te takaritassz,mosogatsz,fözni fözhetsz valaim egyszerübbet,pl rizibizi,ràntott csirkemell.

Esetleg viràg?

Az nem kerül sokba,akàr egy szàl rozsa,azt biztos szivesen venné.

Vagy én làtam külföldön hogy egy hatalmas kartonra rà van irva boldog névnapot,szülinapot,pàr lufival mellékelve,és a kapura kirakva.

2009. júl. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm az ötleteket! : )
2009. júl. 29. 00:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Adhatsz neki "segítek neked" cédulákat is! Én mikor kicsi voltam, egyszer ilyet adtam anyunak szülinapjára, amiket kedve szerint beválthatott. Ilyenkor mosogattam, felmostam, bevásároltam, stb. helyette. Minden házimunkára volt egy cédula. Neki is nagy könnyebbség volt, mikor fáradtan hazajött, akkor csak beváltott egy cédulát. :-)
2009. júl. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!