Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ocsem nagyon hallgatag....

Az ocsem nagyon hallgatag. Nem lehet semmit kiszedni belole. Mit tegyek h beszedesebb legyen a maganeleterol?

Figyelt kérdés

15 eves, es tudtommal meg nem volt baratnoje. Egesz nap a szamitogep elott ul, beszelget a haverjaval meg jatszik.

Aggodom, mert semmit nem tud senki a csaladbol kiszedni belole.

Lehet hulyeseg, de a mai vilagba...felek h nehogy a fiukat szeresse mert a legjobb baratjaval jatszik egesz nap, es lattam par smst csajoktol, de semmi konkret nem volt.

Mit tehetek h beszedesebb legyen,m h elfogadja a tanacsaim,s elmondja a gondjait?Nagyon makacs!


2008. máj. 14. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen még nem dől össze a világ ha nincs egy fiúnak barátnője, az hogy a barátjaival játszik még nem ok a homoszexualitásra. Nem minden serdülő egy időben "érik", megeshet hogy az öcsédben még nem alakult ki teljesen a másik nem iránti vonzalom, illetve a szorongása is befolyásolhatja ezt. A "szószátyárságára" megoldás lehet, hogyha néha elviszed magaddal néha társaságba vagy olyan helyekre amelyeket ő is szeret, fontos hogy mindig érezze az emberek közelségét. Azt nem írtad hogy hogyan beszélget a haverjával? Számítógépen keresztül vagy átmegy hozzá? És tudom, hogy nem nagyon tűnik ésszerűnek a következő kérdésem: de az öcsédnek van bármilyen kapcsolata az emo stílussal?
2008. máj. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen korban ez teljesen normális hogy hallgatag, sok minden van amit meg kell emésztenie, most érik felnőtté és ez nem egyszerű folyamat. Én is ilyen voltam. Most magába zárkózik, de idővel kinyílik (hacsak nem érte valami trauma otthon?). Semmiképpen ne erőltesd, azzal csak jobban magába zárkózik!!
2008. máj. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

jaj hagyjátok már ezt az állandó emózást, kérlek... ugyanannyira szánalmas, mint maga a stílus


majd az öcséd eldönti, hogy kell-e neki lány, miért erőltetnél rá valakit? ha majd neki hiányzik és itt az ideje, akkor majd becsajozik. és ha meleg? az meg úgyis a génjeiben van, nem lehet ellene tenni. És akkor mi van?


amúgy meg szégyelld magad, ha az engedélye nélkül megnézted az sms-eit

2008. máj. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

semmi engedelye nelkul, o is latta.Es nem emos egyaltalan!

Nagyon vallasos szuleim vannak, nem hinnem h elfogadnak a homoszexualitast. Itt ezzel is van problema.

Es telefonon meg interneten beszel egesz nap a haverjaval mikozben jatszanak. Hat remelem h nem lesz gond.

2008. máj. 15. 08:57
 5/8 A kérdező kommentje:

tarsasgba probaltam vinni, de meg se szolal, meg anyumekkal sem akar kimenni sehova.

Csak a szamitogepe elott erzi jol magat.

S tenyleg szeretnem h legalabb elottem, mert a testvere vagyok, nyiljon meg, h jo tanacsokat adjak.

2008. máj. 15. 08:58
 6/8 anonim ***** válasza:
57%

Szegény tesód!!! Szívből sajnálom. először is, minél inkább erőltetitek, annál inkább begubózik majd. Másodszor, Isten nem arra tanít, hogy szeressük az embertársainkat???? Milyen szülő az, aki nem tudja a gyermekét elfogadni csak azért mert meleg????


Szerintem hagyjátok békén azt a szegény tini srácot. És inkább a szüleidért aggódj. Mert ha a tesód tényleg meleg, és ők ezért kitagadják, remélem még az Isten is megveri őket érte.

2008. máj. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

hat latszik h semmit nem tudsz Istenrol.

es nem eszem a fejet a gyermeknek ezert irtam ide, h ne neki egyem a fejet am,ig konkretat nem tudok tennei. es nem szegeny ha aggodnak erte,

2008. máj. 15. 17:02
 8/8 anonim ***** válasza:
57%

tényleg a bibliában ugy van hogy az isten utálja a buzikat, és váljanak porrá, amiböl majd nem buziként ujjászületnek.

nos egyetártek az előző hozzászoloval. idáug ugy tünik a keresztények a leszemetebb emebrek, persze tisztelet a kivételnek.

a tesodat meg hagyjátok, 15 évesen egy csomo srácot még nem érdekelnek a csajok sokkal inkább a számitogép, a játék. ettöl még nem buzi. majd eljön az idő amikor elkezdi érdekelni a csajozás. ha most 18 éves lenne akor megértenm az aggodalmadat.

2008. máj. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!