Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem könnyű egy helyzet....

Nem könnyű egy helyzet. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Mindketten családosak vagyunk.engem választott a férfi,nem a feleségét,gyerekeit.Valahol ezt szerettem volna,miáltal nagyon oda vagyok én is érte.Én végül azt mondtam neki,a gyerekeit válassza inkább...Azóta szenvedünk...
2012. szept. 18. 12:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem azért mindketten megéritek a pénzeteket...
2012. szept. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%

én is voltam ilyen helyzetben. én is azt mondtam neki, hogy válassza a gyerekeit. de nem bírtuk. nem volt már önmaga a családban, a feleségét nem szerette, CSAK a gyerek miatt nem szabad együtt maradni. váljanak el, gyerekeket látogassa rendszeresen, támogassa őket érzelmileg és anyagilag is.

ti pedig éljetek együtt boldogan. sok sikert :)

2012. szept. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem igencsak sunyi és álszent viselkedés a részedről. Ha már Téged választott, akkor vállald fel a tetteid következményét és álljatok egymás mellé.

Oldjátok meg közösen a helyzetet, amit előidéztetek.

2012. szept. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%
2 vagyok, arra számolhatsz hogy itt mindenki le fog tolni, engem pedig mindeni le fog pontozni, de ez az igazság. attól, még nem dől össze a világ, nem bűn szerelmesnek lenni, de hülyének nézni a másikat az, mondja el a feleségének, te pedig a férjednek, és legyetek nagyon boldogak együtt.
2012. szept. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha kikezdett veled,a házassága haldoklik. Ha a gyerekek miatt maradnak együtt, boldogtalan lesz mindenki. A felesége a gyerekei és ő maga is, meg te is. A te házasságod sem ér már egy kalap szart sem. Innentől kezdve minek maradna velük? Én nem választanám ezt a megoldást. Mindenki menjen amerre lát! A gyerekek meg nem boldogok, ha a szülők pofátlanul átverik, vagy szemtől-szemben csalják egymást. Ha nem szeretik egymást, mindenképp megsínylik. Akkor meg legyen legalább egy maradék gerinc a történet végére... nem?
2012. szept. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
igazad van,valahogy én is így érzem.Sok olyan jel van ami miatt a házasságunk nem fog tovább működni.
2012. szept. 18. 12:45
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
"Azóta szenvedünk..." Borítsatok, költözzetek össze. Egy év múlva majd azért szenvedtek.
2012. szept. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
lehet ez is...
2012. szept. 18. 12:57
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezt akartad, megérdemled a sorsod.
2012. szept. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hanem biztos, csodák nincsenek. Neked itt a férfi személye másodlagos, ennél fontosabb ez a szenvedős szerep.

Egy év múlva majd más miatt akarsz szenvedni. Te ilyen vagy.

2012. szept. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!