Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy gyözzem meg a szüleim?...

Hogy gyözzem meg a szüleim? (részletesebben lent)

Figyelt kérdés
Még régebben "kocka" voltam és sürün játszottam PS3- on meg PC- n stb, viszont mostanában már egyáltalán nem érdekelnek ezek. El szeretném adni a PS Vita mat (+játék) és a PS3 játékaimat és ink a garage store ban vennék ruhát stb. viszont aza gond, hogy a szüleim Biztosan nem mennek bele (még nem emlitettem, de ismerem őket ugyse mennének bele). Hogyan lehetne megoldani? PS Vita val se játszok, zsír új és van 2év gari hozzá. Légyszi segitsetek!! Elöre is kössz :)

2012. okt. 2. 22:28
 1/4 A kérdező kommentje:
először (vagy csak) anyukámnak mondanám el mert ö még engedékenyebb, de hogy mondjam?
2012. okt. 2. 22:47
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát csak úgy mondd meg, ahogy ide is leírtad. "Figyzz, Anyu. Szerinted kellenek nekünk ezek? Neked? Vagy Apunak? Vagy a tesómnak? Az a helyzet, hogy nekem se kell. Mit gondolsz, eladhatnánk? Jó, de ne veszekedjünk most Anyu.Csak gondolkodjunk rajta. Gondold át te is. Reggel megbeszéljük, aludjunk rá egyet."
2012. okt. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ezt nem hiszem el :)) anyukámnak mondtam és simán bele ment nm hisztizett :)) legközelebb nm kéne elöre paráznom hnem megkérdezni :)
2012. okt. 3. 19:36
 4/4 anonim válasza:
Ilyenbe egyértelműen belemegy inkább látnak téged ruhában mint játszani. :)
2012. okt. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!