Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az esetről?

Mit gondoltok erről az esetről?

Figyelt kérdés
A férjemet az interneten ismertem meg majdnem 3 éve. Egy társkereső jellegű oldalon találkoztunk, ahol mindketten töröltük magunkat, miután megtaláltuk egymást (legalábbis így gondoltam én). Egyik ismerősömnek ajánlottam az oldalt pár napja, és csak meg akartam nézni, hogy már feltette-e a profilját. Erre a férjemet is fenn találtam, de nem tudom, hogy mit tegyek. Nagyon régi képek vannak fent róla, úgy néz ki, mintha nem is jelentkezett volna be jó ideje, de sajnos az oldal nem írja ki az utolsó bejelentkezés időpontját. A férjem nagyon feledékeny és valószínűleg el is felejtette, hogy fenn van azon az oldalon, de mégis rosszul esik ez nekem meg azért eléggé össze vagyok zavarodva, hogy mit gondoljak erről a dologról. Valószínű, hogy újabb képeket tett volna fel, nem ilyen 4 évvel ezelőttieket, ha még látogatná az oldalt, nem? Egyébként nagyon megbízható ember, még sosem csalódtam benne, szóval nem kaptam fel a vizet és nem hiszem, hogy megcsal, de most eléggé összezavarodtam ettől. Szerintetek megemlítsem neki? Hogy hoznátok elő a témát, ha igen? Most külföldön van, szóval élőben meg sem tudjuk beszélni, de nem akarok még 6 hetet várni ezzel, amíg hazajön.
2009. aug. 8. 16:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%

említsd meg neki viccesen, hogy a barátnőd feltette magát a x.hu-ra, és nagyon szexinek találta a képeit.:D

aztán meglátod, mit reagál.

de szerintem csak elfeljtkezett róla.

sokan vannak ilyen helyeken, akik évek óta be se jelentkeztek.

2009. aug. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Mindenképpen mond neki, mert ugysem nyugodnál amig meg tisztázzátok. Nincs értelme mellébeszélni, így mond el ahogyan itt is leírtad. Ha ezt követően, hogy megbeszéltétek még mindig nem törölteti magát, akkor viszont nem csupán elfelejtette, hanem nem akarja törölni.
2009. aug. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
47%
meg=nem
2009. aug. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%

Az első válaszoló jó tippet adott.Képzeld kire bukkant a barátnőm a társkereső oldalon?Rád!!!

Mondjuk ezt személyesen az igazi mert látod a reakcióját!Milyen rezdülései lesznek az arcán és simán rá lehet jönni,hogy hazudik e vagy sem.(mióta van az a sorozat a "Hazudj ha tudsz." nézem az emberek arcát és valóban sok mindent elárul!:) )Nehéz lesz de várd meg míg hazaér.Én azt tudom ajánlani.

2009. aug. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nagyon egyszerű a megoldás: ahogy ezt most így leírtad nekünk kerek perc mond el neki. De szépen nyugodtan, ne légy ideges, meg féltékeny. Azt mondtad megbízható, akkor biztos csak elfelejtette. De nem kombinálj addig amíg nem beszélsz vele erről, és nem kell egyből a legrosszabbra gondolni. Na és ha külföldön van? Feltalálták a telefont. Telefonban is meg fogod érezni ha ne adj isten hazudik.
2009. aug. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%

Szia. Én a helyedben biztosra mennék..... Persze lényeg a bizalom, de én mindenesetre tennék egy próbát. Mert ha rákérdezel bármi is legyen vagy az igazat mondja (elvileg igen, ha megbízható) hogy elfelejtette letörölni. De ha nem így van akkor is ezt fogja mondani. Szóval én csinálnék egy kamuoldalt... Kitalálsz egy nevet, keresel egy képet, és felteszed az oldalra. És írsz neki valamit, hogy szimpatikus és szeretnéd megismerni. És utána meglátod válaszol-e a lánynak. (aki te vagy) :-)) Jó lehet hogy ez gyerekes és hülyeség, de így mehetsz csak biztosra szerintem...


Sok sikert!


27/l

2009. aug. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
Én is az interneten ismerkedtem meg a párommal, 7 évvel ezelőtt. Mind a ketten leiratkoztunk, de csak neki sikerült, én sokáig kínlódtam, majd feladtam. E-mail címem - amit ott használtam - autómatikusan megszünt. Így onnan már nem kapok semmit, de az is lehet, hogy a "keresésem" még élő. Kell nekik a létszám, mert így kapnak hirdetési megbízást. Ezt egy hozzáértő mondta. Bízz a férjedben, ha rendes ember és meséld el neki viccesen, azt amit leírtál. Én a mai napig örülök, hogy a társamra találtam, pedig MÁR 70 éves vagyok.
2009. aug. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
43%

Én nem értek egyet a többiekkel! Ha kereken megmondod neki mi a helyzet, olyan tagadási lehetőséget adsz a kezébe, amit ha tényleg valami turpisságról van szó, kapásból megfog ragadni. Lássuk csak:


-Képzeld el, a barátnőm rád talált a társkereső oldalon!

-Uhh komolyan mondod, jézusom ezt látnom kell, hogy lehettem ilyen feledékeny hogy nem töröltem le magam?!


És akkor ebből döntsd el, hogy tényleg elfelejtette, vagy simán letagadta! Az egyik barátnőm a love.hu-n ismerkedik, és nagyon sok barátja volt onnan. Nem hazudok, tényleg így van: 5 barátjából 3 továbbra is fennt maradt az oldalon a létező kapcsolat ellenére, 1 másik néven regisztrált be, 1 pedig rá félórára fennt volt újból, amint szakítottak.


Amit én javaslok: regiszrálj be egy álnéven, egy álképpel, és írj neki üzenetet. "Szia, megtetszett az adatlapod, helyes vagy nagyon, ha gondolod írj!"

Ha ő belép, és elolvassa a levelet, te ezt akkoris tudni fogod, ha ő nem válaszol, mert neked a rendszer kijelzi hogy kinyitotta e a levelet a másik fél (ez majdnem mindenhol így van!). Még csak nem is kell válaszolnia neked, máris látszik hogy aktív e vagy sem!

A levél megírásával várj addig amíg

1, kinyitja

2, vagy válaszol

3, ha egyik sem akkor 2-3 hetet, hátha mégis megjelenik


Ha nem történik semmi, nem olvassa el a levelet és nem is válaszol, akkor jöhet az amit a többiek mondanak, hogy viccesen megjegyzed a dolgot.

De ha mégsem így történik, akkor meg már nem tud tagadni!!!

2009. aug. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Csak az a gond, hogy az ismerősöm férfi és a férjem testvére, hogy pontos legyek, így nem mondhatom, hogy szexinek találta. :)) De köszönöm, hogy írtatok tanácsokat!
2009. aug. 8. 17:06
 10/17 A kérdező kommentje:
Kamuoldalt csináltam is, mert eléggé felhúztam magam, de sajnos csak pénzért lehet emailt küldeni. 5 ezer Ft-ot kellene fizetnem és nem tudom, hogy ennyit megér-e egy email, mert lehet, hogy abból sem derül ki semmi.
2009. aug. 8. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!