Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjnél vagyok már 3 éve!...

Férjnél vagyok már 3 éve! Aztán most belezúgtam egy volt évfolyamtársamba! Ő is szeret engem! Hogy mondjam el a férjemnek? Ja és nem mellesleg van egy másfél éves lányunk!

Figyelt kérdés
2012. okt. 21. 18:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%
Inkább nem írom le, mit gondolok a teendőiddel kapcsolatban.
2012. okt. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
81%
Ezért nem kell gyereket potyogtatni ész nélkül, túl hamar, éretlenül, mielőtt kiélnéd magad.
2012. okt. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
91%
Felejtsd el a volt évfolyamtársasat, ha akkor nem voltatok együtt akkor most se akarjatok.
2012. okt. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Már nem szereted a férjed? Ne cselekedj meggondolatlanul. Ez az érzés is elfog múlni egyszer. Tudod, nem egy másik ember fogja megadni neked a boldogságot. Ha magadat nem szereted akkor sosem leszel boldog senki mellett. Gondold végig, hogy megéri-e.
2012. okt. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Hááát...nem is tudom h szeretem e a férjem!A lányunk már másfél éves és ő másfél éve kamionozik!Ami a legrosszabb h ő nem is érzi h erre rámegy a házasságunk!!Nem akarja abbahagyni,mert szereti!Általában 3 vagy 4 hétig van távol és maximum 4 napot van itthon!Amit érthető módon minden idejét a kislányunkkal tölti....de közben engem teljesen elhanyagol!! :(
2012. okt. 21. 18:51
 6/24 anonim ***** válasza:
24%

Miért nem gondolsz a gyerekedre? Egy anyának ő kell a legfontosabb lenni, nem egy pasiról álmodozni!

Vagy ha a pasi mellett döntesz, hagy a lányodat az apjánál, mert te nem vagy jó anya.

2012. okt. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem öklözd meg magad és már jobban is fogod magad érezni.
2012. okt. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
42%
Gondolom azért kamionozik, hogy nektek jobb életetek legyen. Ez nő létemre soha nem fogom megérteni, hogy ezt hogy lehet hátránynak felfogni.
2012. okt. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem először mond el a férjednek,hogy úgy érzed nagyon elhanyagol,de ne mond még neki a pasit. Ha ezek után is ezt teszi,akkor lehet a másik férfit kell választanod! Hallgass a szívedre,a gyerek úgyis nálad maradna,hisz az apja folyton úton van!
2012. okt. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
17%
Utolsó gratulálok a hozzá szólásodhoz.
2012. okt. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!