Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 22 év házasság után férjem...

22 év házasság után férjem válni akar, mert belehabarodott egy fiatalabb nőbe. Kikészült a 9 éves és a 18 éves lányom is idegileg. Mit tegyek hogy ne hagyjon el minket? A fital nő már egy családot tönre tett ugyanigy.

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 19:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
70%
Részvétem!
2012. nov. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
32%
A vásár kettőn áll.. Ami működik, azt nem lehet tönkretenni véleményem szerint. Ahová egy harmadik be tud férkőzni, ott valami már nem volt rendben. Max neked nem tűnt fel.
2012. nov. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
86%
Neked azért kellene tenned, hogy a lányaid ne készüljenek ki idegileg. Aki válni akar, az váljon. Ugyanígy voltam, csak az én gyerekeim jóval kisebbek voltak. Könyörögtem, bőgtem, rimánkodtam, fenyegettem, hogy ne hagyjon el. A végletekig megaláztam magam, mégis elment. Ennek jó pár éve már, és tudod mára egyáltalán nem bánom. A lányok kiegyensúlyozottak, és én is boldog vagyok. Ő meg? Szűköl, hogy bárcsak visszatekerhetné az időt...de nem érdekel.
2012. nov. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
98%

Egyesek mekkora kretének!

Viszont abban igazuk van, hogy ne te akard visszaszerezni, ne alázkodj meg egy ilyen férfinek.

Nehéz dolog, de hosszabb távon akkor jártok jól a gyerekekkel, ha elválsz a férjedtől. Most megtette, máskor is megtenné.

2012. nov. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
98%
Mit tegyél?Lépj tovább!ne hogy még ezek fényébe te küzdj érte.Aki menni akar annak segíteni kell csomagolni!Mögötte meg jól zárd be az ajtót,akkor se tudjon vissza jönni ha akarna.találsz te még társat magadnak.A gyerekeid nagyok.ne sírass olyan 22évet amibe megaláztak!fel a fejjel
2012. nov. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%

"Most megtette, máskor is megtenné."

Ott a pont.


Foglalkozz a lányaiddal, főleg az idősebbel, nehogy bepöccenjen és hülyeséget csináljon. Kitartás!

2012. nov. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
83%
Semmit nem tudsz tenni. Hadd menjen, max. megszívja. ;)
2012. nov. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 tetris ***** válasza:
77%

Drága Sorstársam! Aki menni akar, azt el kell engedni. Egy ilyen hosszú házasság alatt nagyon megszokhattad már, hogy van egy párod, egy családod. Most azt kell megszoknod, hogy magadra maradtál, hogy a holtodiglan/holtomiglan mégse tart addig.

Őrizd meg a nyugalmadat, a méltóságodat. Azt azért feltétlenül tudasd vele, hogy milyen kötelezettségei maradnak a lányok iránt, és hogy számítson arra, hogy ki fogsz belőle csikarni mindent, ami megillet. Igényt tartasz a lakásra is. Ezek nem a legszebb dolgok, de nekünk, megcsalt nőknek nem marad más fegyverünk, mint az anyagi ellehetetlenítéssel való fenyegetőzés.

Nyugi! Ha belátja, hogy nem élhet majd olyan nagy lábon, mint eddig,és hosszú időre tartásdíjat kell majd fizetnie, mindjárt alábbhagy majd az a lángoló nagy szerelem.

Ne feledd: az idő neked dolgozik. Ahogy alábbhagy a nagy lángolás, és egy kicsit kiszürkül a kapcsolata azzal a kis nővel, még vissza is térhet a család berkeibe. Akkor jön el a te időd, hiszen a végtelenségig húzhatod, hogy megbocsáss-e, vagy se. Ő meg majd hadd pedálozzon a kegyeidért.

Na, fel a fejjel! Nincs veszve minden! A helyzeti előny nálad van. Hiszen veled van a két gyerek, valszeg a lakás is a tied maradhat, neki pedig fizetnie kell a tartásdíjat.

Igy neki pedig nem marad más, csak a fene nagy szerelme, ami idővel - mint tudjuk - alábbhagy. A férfiak kényelmesek, szeretik ha van mosott ruhájuk, meleg otthonuk, kész vacsora, TV nézés a kanapén. De ha nincs csak pár szelet párizsi vacsorára, a kanapé helyett a hokedlin kell a kis tv-t nézni, és csak a vízcsapnál lötykölheti ki a zokniját, akkor előbb-utóbb elgondolkodik azon, hogy mennyivel jobb volt otthon. Előlről kell kezdenie mindent. Az anyagi nehézségek miatt biztos bonyodalmak lesznek, és az együttélés alkalmával surlódások is lesznek közöttük. Ezek mind-mind arra sarkallják majd, hogy visszatérjen a családhoz.

Pláne, ha szereti a lányait, akik nagyon fognak neki hiányozni. És akkor ott van még a lelkifurdalás, hogy miatta szomorúak a lányok. Rólad nem is beszélve.

Úgyhogy, most engedd, had menjen. Az idő úgyis eldönti, hogy visszajön-e, vagy ottmarad a másiknál. Egyenlőre ne váljatok el. Húzd, halogasd, amíg csak lehet. Addig is had örlődjön csak az a kis nő. Addig az is kiderül, hogy tartós-e a kapcsolata a férjeddel, vagy csak egy fellángolás az egész.

Nyugodj meg, és viseld el emelt fővel a megpróbáltatásokat! Sajnos a férfiak ilyen marhák.

2012. nov. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
89%

Én is azt mondom, hogy NE ALÁZD MEG MAGAD. Viseld méltósággal, röhögj a képébe, mondd azt, hogy tökéletesen elleszel nélküle is. A kislányokkal beszélgess sokat és szervezz velük közös programokat.


Aki meg azt mondja, hogy kettőn áll a vásár: 50 körüli férfi, kapuzárási pánik. Ismerős?

2012. nov. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
54%

Lehet engem sokan lefognak pontozni de en azt a fiatal kis lotyot is moresre tanitanam igenszepen.

Az ilyen noknek tuzes vasat dugnek a haddnemondjam milyukbe...

Szivbol sajnalom a kislanyokat es teged is.

Kitartast kedves kerdezo. Legy hatarozott.

2012. nov. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!