Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Duci lány lenne az igazi?

Duci lány lenne az igazi?

Figyelt kérdés
A helyzet hogy eddig csak gizda lányokkal jártam vagyis vékonyakkal, és most találkoztam egy ducibb lánnyal közepesen duci, és megtaláltam benne mindent amit a sok magától elvarázsolt lánytól soha mert a legtöbb ilyen, szerintetek amiatt eldobjam mert esetleg ducibb? hogy majd akkor jön egy olyan aki vékony is és ugyan olyan mint ő? olyan nehéz ez. Sokkal odaadóbb mint bármelyik modell alkat. ő genetikailag ilyen alkat probálkozozz már mindennel
2012. nov. 4. 19:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Először is, nincs olyan, hogy valaki genetikailag legyen túlsúlyos. Ez orvosi tény.


Másodszor, hülye lennél, ha emiatt elhagynád. Vonzódsz hozzá? Ő a leggyönyörűbb számodra? Ha igen, akkor ne hagyd el.

2012. nov. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Ne dobd el csak amiatt mert duci!!!! Mindenkinek jár egy esély, így neki is :) Sosem tudhatod...Lehet benne találod meg mindazt, amire vágysz!
2012. nov. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Hány éves vagy? Mi a gondod, ha tetszik a lány, és jól meg vagy vele? Képes lennél azért szakitani, mert a haveroknak esetleg nem tetszik?
2012. nov. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Már csak amiatt is hülye vagy, hogy megfordul a fejedben ilyen... :S
2012. nov. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
98%

Amíg megfordul a fejedben ilyen hülye kérdések hogy duci a lány, és esetleg ha jön jobb otthagyjam-e, akkor kár ezt a lányt hülyíteni.. Ha ő lenne az igazi akkor minden szép és jó lenne..

Én is mindig vékonyabb testalkatú lányokkal /nőkkel jártam.

5 évvel ezelőtt megismertem a feleségemet. Eső látásra belehabarodtam pedig külsőre nem az a típus volt akik eddig részese volt az életemnek. Duci volt ő is, de én gyönyörűnek láttam. Dögösnek, szépnek. Eszembe sem jutott, hogy esetleg ha jönne egy vékony akkor dobom őt. Mert már csak ő érdekelt..

2012. nov. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%

4-essel egyetértek. Hallod, azért mert egy lány duci, még nem más faj, ugyan úgy ember mint a vékony csaj. Tegyük fel, elveszed a vékony csajt, szül neked 1-2 gyerkőcöt, ő is meg fog hízni. Akkor dobod egy másik vékonyért? Gondolkozz már.

Nem szép dolog megkülönböztetni valakit a külső adottságai alapján. Bár hazánkban ezt még annyira nem ítélik el mint külföldön. Ott azért ezt ne hangoztasd.

2012. nov. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

szerintem adj neki esélyt

sokáig én se voltam hajlandó túlsúlyos pasikkal kezdeni

aztán jött egy, elbűvölt teljesen és se előtte se utána nem volt olyan jó a szex senkivel, egy isten az ágyban

jó a humora is minden

más okokból szétmentünk, de azóta nem csak a külsőt figyelem valakiben, mert egy nem modell pasi is simán lehet hozzámillő, rájöttem

2012. nov. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A média hatása? Igaz, neked bejön a csontváznál teltebb, de ugye, a csapból is az folyik, a csont-bőr az igazi. Gondold át, ha még is vékony kell, akkor ne hülyítsd. Fog olyan srácot találni, aki tényleg szereti a puha női testet.:))
2012. nov. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Te tulajdonképpen azon gondolkozol elég jó-e hozzzád. Ha ilyeneken gondolkozol; kár hozzád ez a lány.
2012. nov. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

úgy érzem abból, amit írsz, hogy téged nem zavar, neked tetszik. akkor viszont szerintem ez a dolog azt mutatja, hogy fontos neked mások mit gondolnak. és ez tényleg nem mindig könnyű, hogy vajon mit szólnának hozzá a barátaink pl. ha neked ez elviselhetetlen, ha túl parázol ilyeneket. akkor lehet nem lesz szerencsés, mert mindig amikor viszed valahova ilyenek járnának az agyadban és az nem jó. ha viszont képes vagy egy szintet lépni és tenni az ilyen dolgokra, akkor viszont szerintem nem túl okos dolog passzolni, mert ritka az, aki illik hozzánk hozzánk.


de amúgy meg lehet azért mindenképpen bele kellene vágnod, hogy megtudd milyen vagy belül, mennyire mennek bele a fejedbe mások képzelt elvárásai :)

2012. nov. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!