Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális a párom (3 hónapos...

Normális a párom (3 hónapos kapcsolat) kérése, hogy ne a gyerekemmel és az exemmel legyek szentestén?

Figyelt kérdés
Óvodás kisfiunk van, 2 éve mentünk külön az apjával. Normálisan lezártuk a kapcsolatunkat, jó viszonyban maradtunk a gyerek miatt. Egy hónappal karácsony előtt szakítottunk, valahogy természetes volt, hogy ugyanúgy együtt leszünk szenteste mint előtte. Tavaly szintén így volt, már "rutinból". Most 3 hónapja van egy kapcsolatom, szóval viszonylag friss. Nem gondoltam, hogy együtt kellene legyünk karácsonykor. (jövőre persze már más lesz/lenne). A szentestét hármasban gondoltuk ismét eltölteni, aztán mindenki megy a maga útjára. Tényleg csak a gyerek miatt vagyunk együtt, ha hárman vagyunk. El szoktunk menni ide-oda közösen. Ha párja van, vagy nekem akkor persze nem annyira. De szerintem ebben nincs semmi rossz. Sőt. Szerintetek is félreérthető ha együtt karácsonyozunk? vagy csak túl bonyolítja és ez jel, hogy a későbbiekben is féltékeny lesz (nem csak az exemre)?

2012. nov. 14. 12:19
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
64%

Érthető a kérése,de én kttesben lennék a gyerekkel szenteste.


délelőtt a pasival,délután a gyerek az apjával,este kettesben 8persze ha a táv nem nagy)

Aztán 25-26 már ahogy tetszik

2012. nov. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
80%
Le leszek pontozva,de nekem aztán tényleg nem esne jól,ha a párom az exhez menne karácsonykor...A gyereket el lehet hozni hoznánk...
2012. nov. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
32%
Nem, nem normális a párod kérése. A gyerek lelkülete és boldogsága legyen az első.
2012. nov. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem ez hülyeség a pároddal kellene lenned meg a gyerekkel. Neked hogy esne ha a szerelmed azt mondaná h bocs de nem veled töltöm a szentestét?


Miért nem lehet a gyerek másnap az apukájával?

2012. nov. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
90%
Én is barátként váltam el a férjemtől, de a válóper után, főleg ha már volt új kapcsolat nem töltöttük együtt az ünnepeket. A fiam velem volt 24-én, majd 25-én az apjával. Ne velem tültse az idejét hanem a közös fiúnkkal.
2012. nov. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
51%
Ez egy 3 hónapos kapcsolat, nem 3 éves...
2012. nov. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
71%
a mostani pároddal nem is találkoznál szenteste? mert tudod, ha ő komolyan gondolja, akkor neki te vagy a legfőbb szerette jelnelg és ő nélküled v egyedül lesz a szerete ünnepén. gondolj bele az ő helyzetébe is. az tényleg nem jó. ugyanakkor a kisgyerek miatt még tényleg korai vele együtt ünnepelni este. én is azt tanácsolnám, amit egy előző hozzászóló. találkozz a pároddal is, az exeddel is hármasban aznap, de este legyetek kettesben a gyerekkel. ez szerintem minden érintett számára elfogadható kompromisszum. jövőre, ha még együtt lesztek, már este is lehettek hármasban a jelenlegi pároddal és a gyerekkel.
2012. nov. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem a gyereked veled kellene töltse a szentestét, tehát azzal, akivel amúgy együtt él. Senki mással, se apukával se pasival. Van még másnap is, akkor majd lesz velük eleget. Ha abban a helyzetben lennék, ezt választanám. én így látom...a gyerek már tudja, gondolom, hogy elváltatok, nem szenteste fog benne tudatosulni.
2012. nov. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem a 3 hónapos kapcsolat még "kevés" egy ilyen követeléshez.

És igen, ha már most nem tolerálja az exedet, akivel közös gyereketek van, később "rosszabb" lesz.

2012. nov. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
24%
Ha nem laktok messze, meg is lehet osztani. Délelőtt átmész a gyerekedhez, ha túl kicsi és nem lehet elhozni, és délután/estefelé a pároddal vagy. De persze a legjobb megoldás ha a gyerek jönne át hozzád egy kicsit, és délután visszavinnéd az anyjához, hogy vele is ünnepeljen ugyanannyit.
2012. nov. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!