Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szerethette valaha?

Szerintetek szerethette valaha?

Figyelt kérdés
Megpróbálom röviden leírni. Balesetet szenvedett egy nő és egy férfi, a nő nem élte túl a férfi igen. Egy pár voltak. A férfi a nő halála után 3 hónappal új kapcsolatba kezdett. szerintetek miért?
2012. nov. 16. 22:24
1 2 3
 1/24 AnyádAzApád válasza:
82%
csak tovább lépet bár ez ilyenkor még kicsit korai
2012. nov. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudhatjuk, mi zajlott le benne.

Azt viszont tudom, hogy ha volt egy "komoly" kapcsolatom és szerettem is az illetőt akkor 3 hónap után biztosan nem tudtam mást szeretni...!!! Igy összejönni sem tudtam volna senkivel.

2012. nov. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
86%
Ennek számtalan oka lehet, és az illető ismerete nélkül csak találgatni lehet. Elítélni nem ítélném el, hiszen nem tudhatjuk, hogy mi megy belül végbe a lelkében. A gyász akkor sem könnyű, ha olyan embert veszítesz el, akibe szerelmes voltál, vagy simán "csak" szeretted... és akkor is megdöbbenti az embert, ha egy közelálló ismerőse hal meg.
2012. nov. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Oké, értem én nem is szeretném ha a férfi örökre gyászolna, na de azért a 3 hónap az semmi szerintem. Ráadásul az új barátnő a gyógytornásza.
2012. nov. 16. 22:29
 5/24 anonim ***** válasza:
81%

Sok olyan ember van, aki nm tud meglenni egyedül, és ezért keres újabb kapcsolatot. Ennek semmi köze ahhoz, hogy az elözö partnerét szerette-e.

Föként egy baleset után sok ember eleve nem bir egyedül lenni, mert akkor állandóan látja maga elött a balesetet, mindig újra átéli.

2012. nov. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
69%

több ok is lehet.

1.nem szerette annyira komolyan

2.hamar túl lépett rajta.

3.talán csak bele menekült egy új kapcsolatba,és nem is szereti igazán az új nőt.

4.fél hogy egyedül marad,fél a magánytól..

ezekre tippelek..:)

2012. nov. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
32%

Akkor mar valaszoltal is a kerdesemre, miszerint ismerte e not a balesetett megelozleg.

Elkepzelheto hogy a kapcsolatuk mar nem volt jo csak masoknak nem mondtak el.

Esetleg nem tud egyedul lenni, tars fuggo, ha jo a megnevezes.

De ezer es egy oka lehet.

2012. nov. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
59%
hát, szerintem vagy nem szerette őt igazán, vagy eleve nem érzelmes, hanem racionális típus, aki belátta, h ezt nem tudja megváltoztatni, túl kell lépnie és új életet kell kezdenie. bár az utóbbi is azt jelenti,h nem szerette, mert a racionális emberek igazából szerintem nem tudják átélni az igazi mély szerelmet soha. ezért is képesek már 3 hónap múlva más társat keresni. szóval a válaszom: nem szerette igazán :-(
2012. nov. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
58%

Jól írja az utolsó. Sokan képtelenek egyedül élni, vagy egyedül megbirkózni a fájdalommal.

Szerintem szerethette a nőt, de mivel nagy a fájdalma és sebezhető, így jól jött neki hogy van valaki aki féli leveszi a terhet róla, aki segít átvészelni a tragédiát. Nincs ebben semmi rendkívüli..Valahol meg is értem a férfi döntését. Tudod: Az élet megy tovább.

2012. nov. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Igazából ez az új kapcsolata 2 éve tart, csak valamelyik nap írta ki a facebookra a férfi, hogy mikor kezdődött a kapcsolata az új barátnőjével és megdöbbenve láttam, hogy az előző barátnője halála után 3 hónappal. Már élettársi kapcsolatban vannak. Ti nem ítélnétek el, ha az elhunyt nő egy nagyon közeli hozzátartozótok lenne?
2012. nov. 16. 22:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!