Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kaptad már rajta azon a...

Kaptad már rajta azon a párod/férjed, hogy hazudott?

Figyelt kérdés
Apró vagy nagyobb dologban? Kiakadtál, haragudtál? Mi lett aztán?

2012. nov. 21. 12:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Egyik volt barátnőm túlságosan is szerette,amit a férfiak a lábuk között hordanak és hát ebből kifolyólag sokat kamuzott. Pl. előszeretettel hivatkozott a fene nagy szabadságára és a barátnőire(hogy velük van),mikor éppen nyelte a kardot.
2012. nov. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kaptam már rajta a volt férjemet apróbb és nagyobb hazugságokon. Kiakadtam, haragudtam, elváltunk.
2012. nov. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Férjemet többször is leginkább még kapcsolatunk első éveibe, de mindig valami kis/buta dolgokba hazudott, úgy értem nem nő ügyek... ettől függetlenül bosszantott nagyon, hogy miért hazudik, ettől úgy éreztem magam mint akinek valamiért nem lehet elmondani az igazat... vita lett belőle gondolom, már annyira nem emlékszem :) de most már minden rendben.
2012. nov. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
30%

Nem. Én nem borulok ki az őszinteségen, ha a férjem elmondja a rossz dolgokat, nem sértődöm meg, nem hisztizek, nem veszekszem, nincs büntetés egy-egy hibáért. Így merhet őszinte lenni.

35N

2012. nov. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%

mindenki hazudik, ajobbak csak un kegyes hazugságot követnek el, vagyis nem veszít semmit a másik, ha nem tudja meg a teljes igazságot


a kérdés csak az, hogy akarod-e tudni, hogy hazudik

2012. nov. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
20%
Minden ember hazudik az élet végéig..naponta átlag 3 5 alkalommal ez biztos..
2012. nov. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Apró dolgokban és számomra érthetetlen volt, hogy miért kell olyanokban hazudni, amire amúgy magasról tennék, ha tudnám az igazat. Nagyon rosszul esett, az én önbizalmamat építette le az, hogy nem tudtam miért csinálja ezt, majd szépen lassan a bizalmamat is hazavágta. Most ott tartunk, hogy megváltozott, már tudom mikor füllent és ha megpróbálná azonnal le is bukna, ígyhát nem is próbálkozik vele. Igyekszünk visszaépíteni azt, amit már rögtön az elején sikerült lerombolni.
2012. nov. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátom akkor terel és félrebeszél, ha olyan dologról van szó, amivel kapcsolatban tudja, vagy feltételezi,h nekem nem tetszene. Jellemzően én kérdezek rá, mert látom, hogy valami nem stimmel.

És látom azt is mikor próbál hazudni és akkor mindig szépen meg kell kérnem h legyen őszinte! Aztán többnyire harapófogóval húzom ki belőle, de elmondja.

Ha valami jelentéktelen ügy, mindig elmondom neki, hogy nyugodtan elmondhatta volna elsőre is, ha pedig nem jelentéktelen, akkor is igyekszem nyugodt maradni és megköszönni, hogy legalább őszinte volt.

Én sohasem hazudtam neki, önként vállaltam a tetteim következményeit,mindig elé álltam és vallottam, ha volt mit. Ezt várnám el tőle is és másoktól is.

2012. nov. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Előfordult már egy párszor,de nagyon jelentéktelen dolgok voltak.Általában azért nem mondta meg az igazat,mert hosszú kérdésáradat várt volna rá és simán fáradt volt magyarázni.Egyszer azt mondta,hogy én adtam a szájába a szavakat. Hát ezen egy napig nevettem.:) Kezelhető.Én csak azért nem hazudok,mert nem nyaggat.Biztos én is biccelnék.( Új csizma?-Nem,tavalyi édes...)
2012. nov. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%
még nem vettem észre hogy hazudott volna valamiről.remélem nem is fog
2012. nov. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!