Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékkal lephetném...

Milyen ajándékkal lephetném meg ezt a barátomat? Nemsokára hazarepül, és szeretném ha emlékezne rám.

Figyelt kérdés
Nos..egy indiai fiatalemberről van szó,aki pár hónapot töltött itt nálunk,és most pár nap múlva hazarepül. Késöbbiekben nagy valószínűséggel még jön magyarországra,de egyenlőre nem tudni mikor.Szeretném valami aprósággal meglepni,amolyan búcsúajándék gyanánt,hogy amikor rátekint,eszébe jussak,és az együt töltött szép percek.:) Gondoltam vmi kis könyvecske szerűségre amibe pár sort írnék,vagy valami kis apróbb tárgyra...Tudnátok segíteni az ötletelésben?Előre is köszönöm!:)
2012. dec. 3. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél egy hógömböt, de olyat, amibe középre bele tudsz csúsztatni egy fényképet magadról! :)
2012. dec. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Indiai - Magyar szótár ha van ilyen, ott van vagy 20 nyelv amit beszélnek. Vagy vedd el tőle a repülőjegyet és zárd be a szekrénybe, igy veled marad.
2012. dec. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat..:) Hógömbös ötlet tetszik,csak nem tudom,hol vehetnék ilyet:(

A repjegyét meg sajnos nem tudom elkobozni..:))))

2012. dec. 3. 14:09
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

ezen az oldalon nézz körül, itt vannak fényképes hógömbök is :)

2012. dec. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én javasoltam a hógömböt! Rossmann-ban vettem, igaz tavaly :) de idén is biztosan lesz! :)
2012. dec. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!