Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A konzervatív, vallásos...

A konzervatív, vallásos szüleimmel hogyan közöljem, hogy barátom van?

Figyelt kérdés

én 16 és 3/4 éves vagyok,a baratom már nagykorú. nem is ez a lényeg,hanem,hogy a családom nagyon hívó,és hisznek a házasságig tartó szuzessegben, hűség gyűrűben.

engem nem erdekel az egész.

azt mondták majd 18 éves koromtol lehet barátom,de akkor sem lehet nemi erinkezesunk, oral,anal, csók,petting...stb

és én már fél éve járok a fiummal,és nagyon kívánjuk egymást,es szeretnék lefekudni vele. eddig az anal es a tenyleges szeretkezesen kivul mindent csinaltunk.

csak úgy érzem tudniuk kéne erről a szuleimnek.

azt nem akarom az orrukra kötni,hogy mit csinálunk kettesben,de magat a tényt,hogy kapcsolatban vagyok,ezt hogy közöljem?


2012. dec. 6. 16:33
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

nem szeretek hazudozni, bár június óta van benne komoly gyakorlatom. kamu mozi,kamu ottalvos buli baratnoknel. vagy szombat munkanap, de a mi sulinkban szünet volt--> barátommal voltam.

vérvétel, 8kor végeztem,de igazolas egész napra..

2012. dec. 6. 16:49
 2/19 anonim ***** válasza:
88%

a legjobb ha egy óvatlan pillanatban kijelented, hideg zuhany lesz nekik, szólni se fognak tudni :D


aztán te azt mondod h örülsz, hogy ennyire megértőek és gyorsan lelépsz:D

2012. dec. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
ilyen szuloknek csak az igazat! az enyémek is ilyenek voltak velem.azota már van gyermekem.
2012. dec. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
Őszintén mondd el, hogy van barátod. Ha kiakadnak akkor érdemes azt a kérdést is feltenni, hogy mi a jobb, ha van barátod és tudnak róla, vagy ha van barátod és ennek tetejébe még hazudnod is kell nekik róla? Az ő vallásuk nem a tiéd, a te életed meg nem az övék. Az, hoyg a 16 mellett ott az a 3/4 az megmosolyogtató, de a szüleid szempontjából teljesen lényegtelen apróság.
2012. dec. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

azt akartam kifejezni,hogy nemsokara 17 leszek..

elvileg 1 év, 2 hónap múlva,hivatalosan is jarhatnek vele:D de nem akarok addig így élni

főleg,hogy ő felvallal a szulei elott

2012. dec. 6. 17:40
 6/19 tetris ***** válasza:
94%
Mondd nekik azt, hogy maga Jézus küldte neked ezt a szerelmet.
2012. dec. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Odaállsz eléjük és megmondod:


Anya, apa én tisztában vagyok vele, hogy ti mélyen hívők vagytok és bizonyos szabályok szerint éltek, és ezt tisztelem is. Én viszont nem vagyok vallásos/nem hiszek istenben, és szeretnék olyan életet élni, ami nekem tetszik. Van egy barátom, akivel nagyon szeretjük egymást, stb., stb. Örülnék, ha ezt el tudnátok fogadni és megismernétek őt!


Ha erre mereven reagálnak, akkor ahogy a többiek is mondták: kérdezd meg, az-e a jobb, ha tudnak róla, vagy ha a konzervatív szabályaik miatt hazugságra kényszerítenek?


A szexuális életedhez semmi közük, abba ne avasd be őket.

2012. dec. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

koszi mindenkinek!

foleg utolso

2012. dec. 6. 18:47
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Az a gond, hogy a bigott, fanatikus hívőknél nincs olyan, hogy a gyerek nem követi a vallásuk tanait..
2012. dec. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
44%

szülők úgysem fogják megérteni

támogatni mégkevésbé fogják

majd szétverik a fejed

nem értem, hogy lehet egy ennyire vallásos apának, anyának ilyen szabadelvű lánya?

2012. dec. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!