Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A konzervatív, vallásos...

A konzervatív, vallásos szüleimmel hogyan közöljem, hogy barátom van?

Figyelt kérdés

én 16 és 3/4 éves vagyok,a baratom már nagykorú. nem is ez a lényeg,hanem,hogy a családom nagyon hívó,és hisznek a házasságig tartó szuzessegben, hűség gyűrűben.

engem nem erdekel az egész.

azt mondták majd 18 éves koromtol lehet barátom,de akkor sem lehet nemi erinkezesunk, oral,anal, csók,petting...stb

és én már fél éve járok a fiummal,és nagyon kívánjuk egymást,es szeretnék lefekudni vele. eddig az anal es a tenyleges szeretkezesen kivul mindent csinaltunk.

csak úgy érzem tudniuk kéne erről a szuleimnek.

azt nem akarom az orrukra kötni,hogy mit csinálunk kettesben,de magat a tényt,hogy kapcsolatban vagyok,ezt hogy közöljem?


2012. dec. 6. 16:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
74%

Miért kellene elmondani? A te tested.

Mondd hogy barátkozol már fiúkkal mert nem vagy kisgyerek. (Mondjuk a szex 16 évesen még nem a legjobb időzítés, de ezt ti tudjátok.)

Ha ellenségesen reagálnak, semmiképp se sértsd meg őket az ő nézetük lenézésével! Szerintem beszélgess el anyukáddal a szexről, és a fiúkról, mondd hogy érdekelnek már a srácok, konkrétan egy. Szerintem ne legyen a képben apukád, rá ez főleg nem tartozik. Anyukád biztosan meghallgat, és ha tanácsokat kérsz tőle biztosan szívesen beszélget majd veled!

2012. dec. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

16 éves háromnegyed éves.


XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD SÍROK

2012. dec. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Na kérdező, elmondtad? Hogy ment?
2012. dec. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

12# ezen mi olyan vicces?-.- szanalmas vagy.

13# tegnap megint felhoztam,hogy ma lehet talalkozok egy ismerosommel. es azt akarom eloszor,hogy a legjobb baratomnak beallitsam,utána meg nekik is leesene,hogy fiú-lány és lehet járunk.

es tegnap meglepoen jol fogadtak

2012. dec. 9. 09:25
 15/19 A kérdező kommentje:

amúgy befestettem azóta a hajam, eresetileg egyszerű barna,most meg pralines. tehát nem nagy valtozas,de nem akadtak ki rajta.

meg vasarnaponkent hirtelen tanulnom kell,es elfogjak ha nem megyek mindig.

szóval azt veszem észre,egyre inkább elfogadnak,mint felnott véleményezöt

2012. dec. 9. 09:32
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Na ennek örülök, remélem sikerül majd elfogadniuk a srácot a barátodként is :) Hajrá :)
2012. dec. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

Az, hogy én utoljára kb 8 évesen mondtam, hogy 8 és háromnegyed éves vagyok :DDD

nagyon vicces nekem:D

2012. dec. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

16# koszonom,aranyos vagy:) remelem sikerül elfogadniuk!:)

17# nem akartam 17-et irni,mert az nem igaz. de a 16hoz meg messzebb vagyok.

de ezen szerintem lepjunk tul:)

2012. dec. 9. 19:24
 19/19 anonim válasza:

Ha csak nem Józsefnek hívnak nem lesz belőle semmi baj. :-) Én is vallásos vagyok mégis van barátnőm, sőt, a családban talán a szüleimnél is vallásosabb vagyok.


A Biblia nem azt írja elő, hogy ne szexeljetek házasság előtt, hanem, hogy ne csald a párod, ne legyenek 1 éjszakás kalandok és főleg ne használd ki szexuálisan a "szerelmed", csak azért, valamint ne váltodasd azt hetente. Csókolózni és pettingelni is simán lehet, utóbbira ugyan az az érvényes, mint a szexre.

2020. jún. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!