Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy konzervatív édesanyát...

Egy konzervatív édesanyát hogy lehet meggyőzni?

Figyelt kérdés

Van egy pasim,én 17 éves vagyok,a fiúval december óta járunk,3 éve ismerem.Már voltam nálunk kétszer,az egyik alkalommal le is feküdtünk,erről anya nem tud..na ugye 3 éve jártunk 10 hónapot,most már lassan egy hónapja együtt leszünk..és ebben az egy hónapban feküdtem le vele egyszer.Megbízok a fiúban.Ez a fiú 20 éves(hát inkább akkor már férfi).. vitte is valamire,szóval nem az a kis tehetetlenféle.Úgy gondolom,hogy ez a kapcsolat úgy lehetne hosszútávú,hogy a fiúnál ott tudjak egypárszor aludni meg több buliba eltudjak vele menni.Na most ugye akadály csak az én anyukám,aki konzervatív,57 éves.Eddig jó kislánynak hitt,mert ebben a szerepkörben is maradtam és nem törtem ki.De azt hiszi,hogy még mindig olyan szent vagyok..és nem akarom én annyiszor becsapni,meg máshol éjszakázni..szóval nem akarok én ilyen balhés életet,hanem a NORMÁLIS körülmények között szeretnék a fiúnál aludni párszor és vele bulizni menni.Nem járok és nem is jártam gyakran bulizni..inni sem iszok alkoholt.Drogozni soha nem drogoztam még,a cigi sem divat nálam:D Nem vagyok szentfazék,de azért naív p*csa se.A védekezésről ő gondoskodott,ezt el is mondta,hogy neki nagyon fontos.Nekem is.. nem is kicsit.Nem akarok még gyereket,csak kb.10 év múlva.Szerintem amúgy pont ideje ennek a lazításnak..szóval,hogy többet engedjen meg.


17/L


2013. jan. 20. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"ez a kapcsolat úgy lehetne hosszútávú,hogy a fiúnál ott tudjak egypárszor aludni meg több buliba eltudjak vele menni"


Ha ezen múlik egy kapcsolat az már rég veszett ügy.

Párszor bizonyíts neki például időbe érj haza, hogy lássa hogy már tényleg felelősségteljes vagy. Akkor talán engedi fog, azért 1. hónap után nem kell ott aludnod, lehet régebb óta ismered de azért az még nagyon a kapcsolat eleje.

2013. jan. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Annyi kivetnivalò van a dologban,hogy elotte 10 honapot jartunk.:)
2013. jan. 21. 00:08
 3/5 anonim ***** válasza:

" ugye 3 éve jártunk 10 hónapot"


Azért egy 15. éves járást ne vegyél kapcsolatnak,akkor még bőven gyerek az ember és teljesen máshogy gondol dolgokat.

2013. jan. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen.. sok minden változott benne is es bennem is,foleg hogy mindkettonknek volt egy masik kapcsolata.Neki 1.5 eves,nekem 2eves..
2013. jan. 21. 00:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy többet engedjen meg, neked kell bizonytanod, hogy felelősséget is fel tudsz venni, nem csak a jogaidért vergődsz nagy szájjal.


És ne velünk beszéld meg, hanem anyukával. A sajátoddal.

2013. jan. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!