Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi a havi bevételetek, és...

Mennyi a havi bevételetek, és hogyan osszátok be? Mire költötök, és mennyit?

Figyelt kérdés
2009. szept. 3. 21:28
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
83%
A család összjövedelme kb. 700ezer forint. Nem szoktuk beosztani, befizetjük a számlákat határidőre, meg vásárolunk folyamatosan, amire szükség van, hónap végére legtöbbször marad 150-200ezer forint, azt átteszem a takarékszámlánkra.
2009. szept. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
100%
A család bevétele kb 250ezer 1 hónapban. Mindent megnézünk, mit, hol veszünk, mennyiért. Ha 1 liter tejet a szomszéd utcában 3 forinttal olcsóbban megtudjuk venni, átnyargalunk oda. Ezzel sikerül megspórolni egy kis pénzt minden hónap végére, azt anyám gyűjti össze. 1 hónapban LEGALÁBB 50ezer forintot megtud spórolni, nagyon ügyes. De ehhez nagy önfegyelem kell, és az, hogy megbecsüljük a pénzt. Ha több lenne a bevétel, ennek sokszorosát tudnánk megspórolni. De a kevésből csak ennyit lehet, nagy nehezen.
2009. szept. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 A kérdező kommentje:
Hú, ez nagyon szép bevételi oldal! Nálatok tényleg nem kell azon gondolkodni, hogy mire mennyit költsetek, és még takarékoskodni is tudtok. Gratulálok. Sajnos nem ez a jellemző az átlag családokra ma Magyarországon. Én igazán azokra vagyok kiváncsi, akiknek tényleg a keveset kell beosztani, mennyit kell fizetni a hitelre ha van, a rezsire, élelmiszerre, és még amire költenek, és hogy sikerül beosztani. Ötleteket szeretnék.
2009. szept. 3. 21:43
 4/70 A kérdező kommentje:
A 700 ezresre gondoltam persze!
2009. szept. 3. 21:44
 5/70 anonim ***** válasza:
100%
Szia, mi ketten vagyunk a férjemmel, gyerekünk még nincs, kb. 200 ezer a havi fizetésünk, ebből, kb 30-40 ezret tudunk félre tenni, a többi elmegy az ételre, számlákra, autóra, bérletre, stb.
2009. szept. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
100%
109 000 Ft ebből élünk ketten.Ha veszünk egy téli hónapot, az összes számla befizetése után persze ez attól is függ éppen mennyi a fűtés...marad 30-40
2009. szept. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
100%
Én gyeden vagyok a kisfiammal, csak a férjem dolgozik, bevételünk kb. 250 ezer forint jelenleg. A hitel majdnem eléri a 100 ezer forintot. Mindent nagyon beosztunk, csak a legszükségesebbeket vesszük meg. Néha 10-20 ezer forintot sikerül félretenni, de ez ritke. Ha dolgoznék, kb. 50 ezerrel több lenne, akkor azért más lenne minden. A luxus mindössze annyi, hogy néha elmegyünk kettesben vacsizni (kb. fél évente), vagy néha pizzát rendelünk (kb. havonta). Én járok fodrászhoz, de ezen kívül tényleg csak rezsi, kaja, ruha, amire költünk, és van egy autónk, amit havonta egyszer tankolunk általában.
2009. szept. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
100%
össz bevételünk fele annyi, mint a kiadásunk, ezért lassan az utcán vagyunk, nemhogy spóroljunk. A netet a párom munkahelye fizeti
2009. szept. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
100%
Mi ketten élünk 95 ezerből. Ebből feladunk 40 ezret. A maradékból még tankolni kell és élni. Félre semmit sem tudunk tenni. Sőt, van, hogy pár ezret kölcsön is kell kérni hónap végén, mert nem marad semmi, még ételre sem!
2009. szept. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
80%
Látom, a 700 ezrest lepontozta valamelyik irigy. Igazi magyar szokás! :)
2009. szept. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!