Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lephetném meg a felesége...

Mivel lephetném meg a feleségemet mire hazaér?

Figyelt kérdés
Itthon maradtam és unatkozok. Takarítanék, de múlthéten ő megcsinálta, főzni nem nagyon tudok, amire még régen megkért azokat már megcsináltam. Valamivel mégis szeretném meglepni de nem jut semmi eszembe. Nektek van valami jó ötletetek? Ti minek örülnétek?
2013. febr. 11. 10:57
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
mos, szárít, vasal, este kap plusz szexet :)
2013. febr. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
53%
Hívd át a szomszédasszonyt...Ettől tuti meglepődik!
2013. febr. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
vegyél neki rózsát :)
2013. febr. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Végre nem egy válásán nyafogó puhap*cs :) örülök hogy ilyen kérdést is olvasok!

Szerintem nézz ki egy jó filmet és vidd el moziba, Vagy egy romantikus helyre v. pl ahol megismerkedtetek. Én mondjuk minden apróságot értékelek, nem tudom milyen feleséged van. Vagy ha hazaér, készítsd el az ágyat és masszírozd át a hátát egy nyugtató olajjal.

2013. febr. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
25%
Vegyél fel egy szexy bőrtangát és rózsával a szádban várd az ágyban. Vagy hívd át a Bélát a szomszédból és ketten várjátok így, ti előtte már be is melegíthettek. Tuti meglepődik.
2013. febr. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom vidd el valamerre.
2013. febr. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
63%
Süsd meg a kedvenc süteményét, itt az interneten találsz sok mindent, vagy pedig rendezd át a lakást, és szórd tele néhány szál virággal,amely a kedvencei.
2013. febr. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Én mégiscsak a főzést mondanám. Vannak pofon egyszerű receptek a neten, biztos te is meg tudod csinálni. Ha úgy gondolod segítek.
2013. febr. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, ha nem tudsz fõzni, itt van az alkalom, hogy kipróbáld, elõ a fazekat!:)
2013. febr. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is főzz valami finomat, a sütésre mondjuk nem bíztatlak, de vehetsz valami finomat egy közeli cukrászdába, egy szál rózsa, gyertyafény :)


tényleg vannak pofon egyszerű ételek, mondjuk dobj össze egy spagettit, ha szeretitek. Olcsó, finom, egyszerű :)

Ha kell segítség, nekem is írhatsz :)

2013. febr. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!