Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ennek ertelme? Nehez helyzet?

Van ennek ertelme? Nehez helyzet?

Figyelt kérdés
Evek ota benne vagyok egy nagyon rossz parkapcsolataban.a parom 26 en 22 vagyok.minden evben megcsalt megis nagyon kotodom hozza.ugy erzem akarmit tenne mindent meg tudnek neki bocsajtani.tobbszor rajta is kaptam ot h massal van de mikor veszelyt erzett mindig visszasirta magat.szo szerint.mindig visszafogadtam.iden nyaron en is megcsaltam ot eloszor.megtudta.elmondott minden fele undorito kuranak.aztan meg h probaljuk meg ujra de azota csak szexelni kellek neki ugy latom.van egy ferfi aki nagyon normalis es mar regen is akart tolem vmit de en elutasitottam mert szerettem a parom.most megint feltunt.ugy erzem h ha most is elszalasztoma akkor egesz eletemben banni fogom.o teljesen mas.van lakasa munkaja,felelossegtudta,egyszoval a parom ellentetje.belevagjak?vagy meg maradjak a regiben h hatha javul?segitsetek!
2009. szept. 8. 10:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért kell ezen gondolkodni?
2009. szept. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy vagj bele!

Te igy kepzeled el a jovot es a boldogsagot, ahogy a jelenlegi parod banik veled??

Fiatal vagy, meg valogathatsz, menekulj ettol az embertol!

2009. szept. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben már régen kiléptem volna ebből a kapcsolatból.Nem kérdés,hogy ott hagyd e,ő megváltozni nem fog e kedvedért,ez 100%.
2009. szept. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem nehez helyzet egyaltalan. Egyertelmu, hogy ki kell lepned a rossz kapcsolatodbol. Mitol valtozna meg a baratod??? Ugy oszinten, szerinted mitol??? Nem fog megvaltozni soha, soha, soha!

Minel elobb hagyd ott, es keressel megbizhato, rendes baratot magadnak. Miert vesztegetnel el meg egyetlen pillanatot is az eletedbol arra, hogy megalazzanak, hulyenek nezzenek?

Legy eros, lepj tovabb, csak egyetlen eletunk van!

2009. szept. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Elöször is hagyd el a pàrod, most azonnal és ne hagyd hogy vissza sirja magàt!!! A bizalomnak és a tiszteletnek màr régen annyi. Màsodszor, ne ugorj rögtön egy màsik kapcsolatba, nem mondom hogy ne talàlkozzatok, de mig fàjni fog az elözö, addig felesleges belevàgni egy màsikba!
2009. szept. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Minél előbb hagyd magad mögött ezt a rossz kapcsolatot,mert nincs jövője.Kicsit pihizz,hogy az érzelmeid letisztuljanak a másik iránt és vágj bele,mert egy olyan férfi kell neked,aki megbecsül,érzi tettei súlyát,nem pedig olyan mint a jelenlegi partnered.
2009. szept. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az előzőnek. A régivel semmi esélyed. Ne várj addig amig gyereketek is lesz. Az újjal pedig hagyd szépen kifejlődni a kapcsolatot. Sok boldogságot.
2009. szept. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Ó te drága, már rég ki keltett volna penderíteni, még akkor is ha az újjal nem is jön össze, olyan fiatal vagy a párod ha párnak lehet nevezni, kora ellenére nem lehet valami komoly ember szerintem egy link alak, nem leszel mellette soha de SOHA BOLDOG!!!!!!

30/N

2009. szept. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Miért maradnál ezzel a férfival?! Szeretnéd még évekig tűrni a megcsalásokat? Aztán egyszer csak nem menne már visszasírni magát és akkor jönnél rá, hogy az egész fiatalkorod ráment és a normális pasik elkeltek és csak a selejtje maradt. Ha még mindig szereted, akkor úgy is elmúlik, amikor összejössz a másik sráccal és meglátod, hogy tényleg mekkora a különbség a 2 férfi közt. Sok sikert az új kapcsolathoz, remélem, hogy boldogabb leszel.
2009. szept. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Vágd ki a párod, minnél előbb. Ha vissza akarja sírni magát, csak gondold végig, mi mindent keleltt eddig is elszenvedned tőle. A leírtak alapján várhatnál bármeddig, jobb nem lenne se a párod, se a kapcsolatod. Vágj bele az újba, amíg van rá lehetőséged, mert később nagyon megbánnád, ha most elszalasztanád.


31/F

2009. szept. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!