Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Leteznek-e erzelmes ferfiak?

Leteznek-e erzelmes ferfiak?

Figyelt kérdés
Hol vannak azok a ferfiak aki az erzelmuket kinyilvanitjak? Vannak-e ilyenek? Ha igen akkor hogy szoktak kinyilvanitani az erzelmeiket? Ha nem akkor miert nem nyilvanitjak ki?
2009. szept. 10. 09:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Vannak,de csak akkor nyilvánítják ki,ha érzik,hogy megértésre találnak,és ők általában a való életben a keményet adják. Úgy hidd el a kopasz,kigyúrt,nagydarab férfiakra ez nagyon jellemző.Legalábbis én úgy tapasztaltam. Pont az egyik mondta,nagyon ritka az a nő,aki előtt meg lehet nyílni, igazán az okát nem tudják,ezt érezni kell,ki alkalmas arra,hogy a titkaikat,érzéseiket megosszák velük.Ő például nekem mindig mindent őszintén elmond, kéri,hogy öleljem meg,mert szeretethiánya van! Képzelj el így egy olyan férfit. De kizárólag négyszemközt ilyenek,társaságban még azt is letagadnák,hogy beszéltünk,nehogy csorba essen a hiúságukon. ő egy barát,de a párom is ilyen típus, a valóságban mindenki fél tőle,beszólogat mindenkinek,de otthon bújik hozzám, sír nekem,ha baj van,nagyon érzékeny lélek,de jó egy év kellett míg az álarcát ledobta.
2009. szept. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

AZ én párom kivülröl szintén adja a keményet, de a veszekedéseket nem nagyon bírja. Ha például sokat kiabálunk akkor eltörik a mécses. Volt amikor együtt sírtunk.

Egyébként imádom szeretem. 18L

2009. szept. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Első válaszolóval egyezik a tapasztalatom :) Nagyon mély bizalom kell, hogy négyszemközt megnyíljanak.
2009. szept. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Az én párom érzelmes.Ha megható filmet nézünk,sokszor elsírja magát.Volt,hogy a telefonba is sírt mert épp összeszólalkoztunk.A családja miatt is sokat sír,mert nehezen dolgozza fel az otthon történteket,főleg a gyerekkorából.Nagyon bújós.

21 l

2009. szept. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen. "Tipikus" rák... üdv! 32É pasi :P
2009. szept. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én férfi vagyok.

Amikor egyedül vagyok akkor el tudok nagyon érzékenyülni, egyébként nem mutatom ki a külvilágnak az érzelmeimet, mert elvárás, hogy a férfi legyen férfi.

A páromnak csak néha mutatom ki, és beszélek erről, mert a nők is sokszor elvárják, hogy „legyél már férfi”. Nehéz megtalálni az egyensúlyt, hogy mikor legyek férfi, és mikor engedtem meg magamnak azt, hogy kimutassam az érzelmeimet.

2009. szept. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen, létezünk. ;)


Tudok még párról.


Egy férfinak a környezet elvárásai miatt kicsit nagyobb bátorságra van szüksége ahhoz, hogy nyíltan felvállalja, ha például sír valami miatt. De ez csak ennyi. Amúgy miért ne lennének/lennénk? Ami különbség még az, hogy a férfiak nagy része (én is) ilyenkor is megmarad kifelé racionálisnak. Tehát én például sírok valami miatt, ami nagyon bánt, de közben remekül tudok autót vezetni. Ettől talán egy nő szemében úgy tűnhet, hogy az én érzelmeim felszínesek vagy megjátszottak. Nem tudom. Azt tudom, hogy nem azok.

2009. szept. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, az én férjem egy érzelmes férfi, aki kimutatja és ki is mondja, hogy szeret. Napi szinten. Tudom, hogy ritka. Példák: a szeretlek mindennapos, tegnap megköszönte, hogy világra hoztam a kislányunkat, valamelyik nap rosszat álmodott velünk kapcsolatban, reggel azt mondta egy ölelés közepette, hogy ilyenkor még jobban tudja, hogy mennyire szeret. Ő így mutatja ki az érzelmeit. Az első férjemtől azért (is) váltam el, mert ő meg soha nem mutatott ki semmi érzelmet.
2009. szept. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen léteznek! Szerencsére az én férjem is ilyen. Sajnos csak másodszorra sikerült megtapasztalnom.

Minden nap, többször is elmondja, hogy imád és szeret engem. És a 6 hónapos kislányát is, akit a hercegnőjének híja. Minden telefonálás végén (ami napi szinten 3-5) úgy búcsúzunk el egymástól, hogy "nagyon szeretlek, szia, puszi!"

Nagyon sokszor átölel, puszilgat, simogat egy nap. Soha nem lehetne vele összeveszni. (Egy-kétszer próbáltam, de nem sikerült :) )

Még azt is megkönnyezte, amikor a múlt héten a kislányunktól vért vettek, és hallotta a folyosón sírni szegénykémet.

És az esküvőnkön is könnyezett! :) Annyira édes :)

Imádom őt, nagyon!

2009. szept. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem csak a Marson.
2009. szept. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!