Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tehette meg ezt? Miért...

Hogyan tehette meg ezt? Miért kérem számon azért az időszakért, amikor nem is voltunk együtt? Nekem is volt valakim? Miért nem a nővel szakította meg a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Hogyan tehette meg ezt???

10 éve vagyunk együtt és a negyedik babával lettem terhes, amikor férjem külföldre munka ajánlatot kapott egy barátjától a hitelünk rendezéséhez.

Megvárta, amíg megszületik a baba, majd fájó szívvel a baba 5 hetes korában elment.

Nem vitatkoztunk, békében, boldogságban ment el. Bíztam benne, hiszen a barátjánál lakott...

Először elment és következő hétvégéken hetente hazalátogatott, aztán két hét múlva, aztán 1 hónapra. Egyszer csak nem jött és csak a barátját tudtam telefonon elérni. Nagyon izgultunk a gyerekekkel érte. Leveleket írtunk, magyar telefonját töltöttem. De tudtam, hogy semmi baj, csak éreztem, hogy valami nem oké.

8 hónapig nem jelentkezett. Ez időszak alatt kikészültem magától a szerelemtől, a kétségbeeséstől és másfél hónapra szanatóriumba kerültem. Ezt is tudta, de nem jött.

Lányunk könyörgött, hogy szerezzem vissza apát. Fiaink haragudtak rá.

Aztán egy fórumon megtaláltam a német telefonszámát. Amin felhívtam és meglepődött. Rá egy hónapra hazajött és minden rendben volt. Azt mondta, hogy nem úgy jött össze a munka, ahogy gondolta. Nem volt pénze jelentkezni. Nem volt senkije és minden rendben. Boldogabbak voltunk, mint valaha.

Volt egy nő, aki kétszer felhívta és párom nagyon furcsa volt, mert nem akarta felvenni a telefont, majd kértem, hogy vegye fel nyugodtan. Majd megnéztem és láttam, hogy BABA-nak volt írva a telefonjába. De férjem megnyugtatott, hogy nem volt semmi, csak úgy volt, hogy lesz, de időben rájött, hogy családja van. Megkértem, hogy előttem küldje el, megtette.

Azóta párszor megnéztem a telefonját és két sms volt a nőtől, hogy mennyire hiányzik neki a csókja és milyen finom a bőre, meg költözzön vissza hozzá. De férjem azt mondta, hogy nem is tudja, hogy kitől jött, stb...

Eltelt kerek fél év mióta újra velünk van és most 2 napja derült ki, hogy azelőtt végig a nővel élt. Ismét bele vagyok betegedve.

Sajnos valami nem stimmelt a Facebookja körül. Na mondom, jól van én is regisztrálok és megnézem hogyan működik.

Kiderült számomra, hogy a férjem feltett képeihez oda volt írogatva, hogy a párom, ezt a képet és téged is imádlak, itt jó volt lenni, stb...

Benéztem a nő oldalára és albumokban megtaláltam a férjemet. Voltak itthon is kirándulni és nem is szólt és nem jött. Voltak sokfelé, esküvőkön, rendezvényeken, kirándulásokon, a nő lakásán társas képek. A nő sokszor napok eltérésével lefényképezte férjem autóját, hogy egy hosszú útról hazatérve, az autó vastag hó alatt, együtt töltött születésnap, stb... Piroskának hívja a nő azt az autót, amit én vettem.

Ráadásul az összes családtagja és közös barátaink ismerték, mert mindannyiuk oldalán fent vannak.

Elvitte apósomat is a tengerhez a nővel és egy barátjával együtt, gyönyörű helyeken voltak. Minket soha nem vitt tengerhez.

Így, hogy kiderült azzal jött, hogy nem érti miért kérném számon azért az időszakért, amikor nem is voltunk együtt. Meg, hogy biztos, hogy nekem is volt valaki. Csak én ezekről nem tudtam!!!

Imádom és a gyerekek is.

Lett volna ideje, hogy megszakítsa a nővel a kapcsolatot. De se a Facebookon, sem sms-ben nem szakította meg!!! Ja, most engem tiltott le a barátai közül!!!

Hogyan bocsássak meg neki mindezért???


2013. márc. 3. 16:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

oh my fucking god...


Kérdező! Elolvastam az előző kérdéseidet is, 1000% hogy te írtad, szóval teljesen felesleges tagadnod mert egyértelmű. Tisztelettel mondom: szerintem menj vissza a pszichiátriára. Ne haragudj de ez az egész zagyvaság amiket itt-ott leírsz, rettenet. Igen, borzasztó dolgokon mentél keresztül de fel kell dolgoznod és ezzel az embernek nem nevezhető egyeddel minden kapcsolatot megszakítani. Te meg komolyan kezeltesd magad mert aki ennyire sík idióta és mazoista annak kell!

2013. márc. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Itt sok minden nem stimmel!!!

Az, hogy a barátaitok, apósék ismerték az 'állítólagos' szeretőt még vakációztak is vele, úgy hogy 4 unokájuk van tőled, és senki SOHA SEMMIT nem mondott neked???? Számomra ez HIHETETLEN. Még akkor sem tudok ilyet feltételezni, ha mindenki utál valaki a családban!


Az meg, hogy 8 hónapig nem jelentkezik, majd egyszer csak bűnbánóan azzal visszajön, hogy nem volt pénze és te visszafogadod, a 4 gyerek ellenére, ne haragudj, de neked hol volt az eszed? (el sem tudom képzelni, mennyire nehéz volt, ennek ellenére ez a véleményem)

2013. márc. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Ez is kérdés, hogy a barátaink, apósék ismerték a szeretőt és hogyan tudták ennyire védeni, hogy senki SOHA SEMMIT nem mondott nekem????
2013. márc. 3. 19:34
 14/14 anonim ***** válasza:
Akkor nem gondolod, hogy Veled van a baj?
2013. márc. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!