Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tehette meg ezt? Miért...

Hogyan tehette meg ezt? Miért kérem számon azért az időszakért, amikor nem is voltunk együtt? Nekem is volt valakim? Miért nem a nővel szakította meg a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Hogyan tehette meg ezt???

10 éve vagyunk együtt és a negyedik babával lettem terhes, amikor férjem külföldre munka ajánlatot kapott egy barátjától a hitelünk rendezéséhez.

Megvárta, amíg megszületik a baba, majd fájó szívvel a baba 5 hetes korában elment.

Nem vitatkoztunk, békében, boldogságban ment el. Bíztam benne, hiszen a barátjánál lakott...

Először elment és következő hétvégéken hetente hazalátogatott, aztán két hét múlva, aztán 1 hónapra. Egyszer csak nem jött és csak a barátját tudtam telefonon elérni. Nagyon izgultunk a gyerekekkel érte. Leveleket írtunk, magyar telefonját töltöttem. De tudtam, hogy semmi baj, csak éreztem, hogy valami nem oké.

8 hónapig nem jelentkezett. Ez időszak alatt kikészültem magától a szerelemtől, a kétségbeeséstől és másfél hónapra szanatóriumba kerültem. Ezt is tudta, de nem jött.

Lányunk könyörgött, hogy szerezzem vissza apát. Fiaink haragudtak rá.

Aztán egy fórumon megtaláltam a német telefonszámát. Amin felhívtam és meglepődött. Rá egy hónapra hazajött és minden rendben volt. Azt mondta, hogy nem úgy jött össze a munka, ahogy gondolta. Nem volt pénze jelentkezni. Nem volt senkije és minden rendben. Boldogabbak voltunk, mint valaha.

Volt egy nő, aki kétszer felhívta és párom nagyon furcsa volt, mert nem akarta felvenni a telefont, majd kértem, hogy vegye fel nyugodtan. Majd megnéztem és láttam, hogy BABA-nak volt írva a telefonjába. De férjem megnyugtatott, hogy nem volt semmi, csak úgy volt, hogy lesz, de időben rájött, hogy családja van. Megkértem, hogy előttem küldje el, megtette.

Azóta párszor megnéztem a telefonját és két sms volt a nőtől, hogy mennyire hiányzik neki a csókja és milyen finom a bőre, meg költözzön vissza hozzá. De férjem azt mondta, hogy nem is tudja, hogy kitől jött, stb...

Eltelt kerek fél év mióta újra velünk van és most 2 napja derült ki, hogy azelőtt végig a nővel élt. Ismét bele vagyok betegedve.

Sajnos valami nem stimmelt a Facebookja körül. Na mondom, jól van én is regisztrálok és megnézem hogyan működik.

Kiderült számomra, hogy a férjem feltett képeihez oda volt írogatva, hogy a párom, ezt a képet és téged is imádlak, itt jó volt lenni, stb...

Benéztem a nő oldalára és albumokban megtaláltam a férjemet. Voltak itthon is kirándulni és nem is szólt és nem jött. Voltak sokfelé, esküvőkön, rendezvényeken, kirándulásokon, a nő lakásán társas képek. A nő sokszor napok eltérésével lefényképezte férjem autóját, hogy egy hosszú útról hazatérve, az autó vastag hó alatt, együtt töltött születésnap, stb... Piroskának hívja a nő azt az autót, amit én vettem.

Ráadásul az összes családtagja és közös barátaink ismerték, mert mindannyiuk oldalán fent vannak.

Elvitte apósomat is a tengerhez a nővel és egy barátjával együtt, gyönyörű helyeken voltak. Minket soha nem vitt tengerhez.

Így, hogy kiderült azzal jött, hogy nem érti miért kérném számon azért az időszakért, amikor nem is voltunk együtt. Meg, hogy biztos, hogy nekem is volt valaki. Csak én ezekről nem tudtam!!!

Imádom és a gyerekek is.

Lett volna ideje, hogy megszakítsa a nővel a kapcsolatot. De se a Facebookon, sem sms-ben nem szakította meg!!! Ja, most engem tiltott le a barátai közül!!!

Hogyan bocsássak meg neki mindezért???


2013. márc. 3. 16:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Sehogy.kötelet neki
2013. márc. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
bocs ne haragudj de ébredj már fel! Eddig hagytad h elcsessze az életed itt az ideje h a saját és a gyerekeid jövője érdekében lépj túl rajta és keress máshol boldogságot. Nem gondolod h valaha is boldog lehetsz még vele?
2013. márc. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom ami veled történt. Ez a dolog amit a férjed művel, iszonyat gáz. Nem elég hogy megcsalt, eltűnt, de még ki is kéri magának hogy mi az hogy számonkéred! Milyen ember ez? Elhiszem hogy szereted, de ő szerintem már nem szeret téged, emellett hibáztat, és még neki áll feljebb... Te döntésed hogy mit lépsz, én nem bírnám elviselni ezt a megaláztatást, amit ő csinál veled, és a gyerekekkel. Tovább kéne lépned, ezen nem hiszem hogy sok mindent lehet már változtatni.
2013. márc. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
8 hónapig egyáltalán nem jelentkezett, és te ezek után szóba álltál vele? Ne haragudj, de nem vagy normális...
2013. márc. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

A férjed egy aljas szemét láda. Nem írtad, hogy amikor kiment volna dolgozni, akkor szakítottatok volna, hanem hogy fájó szívvel ment ki dolgozni.( vagyis, együtt voltatok, és kint külföldön megcsalt).

Ha együtt voltatok, akkor igenis jogod van számon kérni, hogy ki az a nő és mit akar tőle?

Az, hogy ő nem őszinte, az csak saját magát minősíti. Ha külön is lettetek volna, mégis csak érdekelt volna téged a múltja, akár az a pár hónap, amit kint töltött külföldön. Ha tiszta lenne a lelki ismerete, akkor már az elején elmondta volna. Viszont ő nem, csak hitegetett, és amikor számon kérted( elcsípted, hogy hazudik) még neked támad, hogy milyen jogon kéred számon. Természetese, a gyerekeknek szükségük van az apára, de nem minden áron. Ha legközelebb is lesz egy másik munka, külföldön, akár jöhet egy másik nő, és titeket mellőzve talán soha többet fel sem bukkan. Tudom, könnyű külsősként szemlélni az egészet, de én csak azt tudom tanácsolni, hogy ha tudsz, válj el tőle( mert egy kapcsolat alapja a bizalom, és az őszinteség), és keres egy másik férfit, akivel a gyerekeket közösen tudjátok felnevelni, és akivel te is és a gyerekek is boldogak lehettek. Szerintem ha tényleg annyira nem jött volna össze a munka a férjednek, akkor nem vitte volna el a csajt nyaralni, és a tengerpartra. Ezt szerintem azért mondta, hogy ne keljen gyerek tartást fizetnie.

2013. márc. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Már nem lehetek boldog vele? Eddig is azok voltunk, amíg ez ki nem derült.

Amikor kiment dolgozni NEM szakítottunk, sőt utólag sem mondta el!!!

nem én, de hasznos olvasnivalók.

2013. márc. 3. 17:04
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
szerintem meg te írtad, mert hasonló megfogalmazás. De végülis tökmindegy. Látom neked bármit írhatunk, letojod nagy ívben. Szenvedj akkor mellette, élj tovább megalázva, leszarva, semmibe véve. Ha neked ez kell. Csak akkor ne írogass ki kérdéseket, ha úgy is ugyanazt hajtogatod.
2013. márc. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért ragaszkodsz akkor még mindig a pasihoz? Nem voltatok boldogok, csak áltattad magad, hogy boldogok vagytok. Ha annyira boldogok lettetek volna, akkor nem jött volna egy harmadik nő, és nem csinálja azt amit csinál. Igyekezhetsz, hogy boldog legyél a férjeddel, de ezt neki kellene akarnia, nem neked.Téged csaltak meg, téged aláztak meg, ne te teperj a kapcsolatért, ami bár strucc szemmel boldog, de valóságba nem egészen. Ne áltasd magad, ez a kapcsolat már veszett ügy.
2013. márc. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Miért is akarsz neki megbocsátani??? küld el!
2013. márc. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!