Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis mit tegyek most? Kérdezz...

Mégis mit tegyek most? Kérdezzek rá nyíltan? Megcsal a férjem

Figyelt kérdés
Ma jöttem rá és az a legrosszabb az egészbe,hogy a kamaszlányunk legjobb barátnőjével csal meg.Nem tudja még,hogy tudom és fogalmam sincs,hogy most mit csináljak.Hónapok óta tarthat a dolog.

2013. márc. 9. 16:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%
Ha van bizonyítékod csak akkor kérdezz rá. Anélkül úgyis letagadja, és jobban fog vigyázni, hogy ne bukjon le.
2013. márc. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%
Hogy jöttél rá? Vagyis mi alapján gondolod?
2013. márc. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Már eddig is gyanítottam,de ma délután elment valahová és itthon hagyta a mobilját és múltkor láttam,hogy kell feloldani és megnéztem az üzeneteit és a képeket.
2013. márc. 9. 17:05
 4/21 tetro ***** válasza:
71%
Szerintem ilyen esetben ne rákérdezz, hanem közöld hogy tudod. Aztán utána meg eldöntheted, hogy hogyan szeretnéd tovább. Hogy képes vagy-e megbocsátani. Ha nem, akkor csak egy út van.
2013. márc. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
41%
Tudom, hogy rosszul hangzik, de kezd el gyűjteni a bizonyítékokat, mert ha válás lesz belőle, akkor szükséged lesz rá. Márpedig ha ilyen gerinctelen ember, akkor lépj, de járj mindig egy lépéssel előtte: ügyvéddel beszélj, gyűjts tuti bizonyítékokat, aztán dobd ki csupasz sejhajjal az utcára...
2013. márc. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
35%

Kepeket? A kepeken mi van? A lany meztelen, esetleg ketten egyutt felreerhetetlenul?

Uzenetekbol egyertelmuen lejon a dolog?

2013. márc. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
86%
A kerdes az, hogy mit akarsz tenni, ha valaszt ad. Ha azt mondja hogy nem igaz, akkor nekiesel? Vagy kozlod, hogy elvalsz? Es ha bevallja?
2013. márc. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
79%

17:10-es "kezd el gyűjteni a bizonyítékokat, mert ha válás lesz belőle, akkor szükséged lesz rá."


EZ komplett hülyeség, a váláshoz semmi szükség sem megcsalásra, sem bizonyitékokra, CSAK annyi kell, hogy valamelyik ki akarjon lépni a házasságból. A vagyonmegosztásban sincs semmi jelentösége, meg Magyaroszágon olyan sincs, hogy ki a hibás.

2013. márc. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
58%
Ha a képek bizonyítják az igazadat akkor előtte mentsd le valahova számítógépre, hogy kéznél legyenek ha kellenek...
2013. márc. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 intrepid ***** válasza:
83%
Bizonyítékokat gyüjtögetni? Lehet, de minek? Ha válásban gondolkodol, a bíróság előtt a hűtlenség nem sokat számít. Az ő hibájából mondják ki a válást: és akkor mi van? A vagyonmegosztásnál se, és a gyerektartás összegénél se számít. Ügyvéd? Minek? Azért, hogy százezreket fizessél azért, hogy ugyanannyit kapjál a közös vagyonból mint a férj, és ő nem is fizet ügyvédnek. A közös megegyezésnél nincs egyszerűbb válás mindkét fél részére.
2013. márc. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!