Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi volt ez az egész?

Szerintetek mi volt ez az egész?

Figyelt kérdés

Telefonon beszéltem ma a barátommal, mondta, hogy úgy készüljek, ma is olyan sokáig kell dolgoznia, mint tegnap. Megkérdeztem tőle, mit fognak csinálni. Erre felháborodva visszakérdezett, hogy én most számonkérem őt? Én ezen annyira megdöbbentem, mondtam neki, hogy tessék? sziplán érdeklődni merészeltem, hogy mivel foglalatoskodnak most... Erre aztán megmondta. De mondtam neki utána, hogy nagyon megdöbbentem a reakcióján, szinte lefagytam. és meg is kérdeztem, hogy lenne valami okom számonkérni őt? erre duzzogott egy sort, és annyiban maradt a dolog. Szerintetek mi volt ez? Hülyének néz, vagy tényleg számonkérő volt a kérdésem?

Még soha nem volt ilyenre példa. Azért is lepődtem meg ennyire. Majdnem egy éve vagyunk együtt, együtt is lakunk.


2013. márc. 13. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, mégis azt mondom : Úristen!!


Ezen problémázol???

2013. márc. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igaza van. Mi közöd ahhoz, hogy milyen munkát végez a munkahelyén? Miért problémáztok minden hülyeségen? Ennyire unatkozol?

Én is nő vagyok,de ezen megsértődni soha nem tudnék.

2013. márc. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Na igen, erre vagyok kíváncsi, hogy én generálom e.

Azért, mert nagyon lehordott érte.

2013. márc. 13. 16:04
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem én sértődtem meg, hanem pont, hogy ő. Az eltúlzott reakcióján lepődtem meg, mert máskor is meg szoktam kérdezni, hogy mi újság, mit dolgoztok. De sosem volt ebből probléma. Akkor biztos rossz napja van. De semmi előzménye nem volt, csevegtünk másról és mikor ezt megkérdeztem, felcsattant.
2013. márc. 13. 16:12
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg a barátod reakciója volt kicsit eltúlzott (lehet valamiért eleve feszült volt). Kivéve, ha állandóan kérdezgeted és az agyára mész vele. Néha én is szoktam érdeklődni a férjem munkájáról, nem kikérdezés szintjén, csak általánosságban. Neki a saját bevallása szerint jólesik az érdeklődés.
2013. márc. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt mondom, ha eddig nem problémázott rajta, most meg igen, annak oka van. Ráadásul ez a "mi van? el kell számolnom?" ez tipikus hárító duma, ha nem akarnak valamire válaszolni. Szerintem legyél résen!
2013. márc. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A reakció teljesen nem normális volt,ergo biztos,hogy valami "rossz fát tett a tűzre",különben miért is reagált volna úgy,mint egy leleplezett kisgyerek....
2013. márc. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ha hazaér csinálj úgy mintha mi sem történt volna. Lehet fáradtabb. Nem kell vele foglalkozni. Egyébként is tiszta hülye az idő, nekem reggel óta fáj a fejem.
2013. márc. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ideges, és fáradt. Ne komplikáld túl. Most a nagy, és látszólag sikeres cégeknél is jönnek a leépítések..Példát hagy ne írjak.

Hagyd, majd elmondja.

2013. márc. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!