Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kérdezgetik, hogy mikor...

Miért kérdezgetik, hogy mikor akarok gyereket, mikor semmi közük hozzá?

Figyelt kérdés
Ez szerintem az ember legszemélyesebb magánügye, még a családnak sincs semmi köze hozzá, és főleg nem a munkatársaknak.
2013. ápr. 17. 19:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%
Az emberek ilyenek (nem mindenki persze, de sokan). Egyetértek, hogy magánügy, de ilyenek.
2013. ápr. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%

Attól függ a válasz, hogy hány éves vagy.


Ha 25 alatt akkor mondd azt, hogy 30 évesen, mert akkor már elég felelősségtudata van mindkét embernek.

Ha 30 körül akkor nehezebb, mondd mindig hogy jövőre.

2013. ápr. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
37%

persze, magánügy, de lehet ezt normálisan is kérdezni, és ha rövidre zárod a dolgot, akkor nem fognak kérdezősködni tovább, vagy ha igen, állítsd le őket.

A helyzet meg az, hogy miről is beszélgessünk, mostanában már meg sem lehet senkitől sem kérdezni, van-e pasija, mert magánügy, van-e munkája, mert hátha nincs, akar-e gyereket, mert hátha nem, szopik-e a gyerek, mert hátha nem stb. b.sszus, miről beszélgessünk, miről szabad? (Mert ugye politika, család, szex, fizetés stb. tabu.)

2013. ápr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
76%

"miről beszélgessünk, miről szabad? " -izé...azért még van miről beszélgetni a felsoroltakon kívül.


De hát kérdező! mi nem kérdeztük: mikor akarsz gyereket!!!

Azoknak mondd a második mondatod, akik kérdezik.

2013. ápr. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
Úgy gondolom, hogy egy 30 év feletti nőt nem illik megkérdezni, mert ott már komolyabb oka is lehet a gyermektelenségnek. (Anyagiak, szingliség, egészségügyi okok, stb.)
2013. ápr. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

#2: Miért kéne hazudnia? S nem biztos, hogy nem tud válaszolni, csak zavarja a kérdés vagy csak nem érti, miért van.

Engem amúgy nem zavar, ha megkérdezik, csak ha nagyon erősködnek, hogy most aztán már kéne. De olyan életemben egyszer volt.


#3: Tőlem ilyesmiket sorban kérdeznek :) De rengeteg téma van, én pl. bármennyit tudok beszélni madarakról, hegyekről, motorozásról, ésatöbbi. Ráadásul sosem kérdezek a másikról, egyeseket ez zavar is. Én mondom, amit én gondolok, a másik pedig bekapcsolódhat, azt elárulva, amit akar, kérdezés nélkül. De nem mondom, hogy ez a jó, csak így is lehet. Kérdezgetni is. Amíg nem túl vájkálós és nem kihallgatásízű, addig nem tartom problémásnak azt sem.

2013. ápr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%

#5 vagyok megint, éd kicsit offolok:

egy haveromat állandóan nyaggatták, hogy mikor nősül már. Évekig jött a kifogásokkal, míg nem egyszer megelégelte, és közölt a kérdezővel, hogy ő meleg. Na azóta békén hagyják.

Most őszintén, miért volt arra szükség, hogy ilyen kellemetlen helyzetbe kerüljön ő is, meg a hölgy is, aki kérdezte?

2013. ápr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem.

Én ilyent már csak azért sem kérdezek meg,mert mi van,ha szeretne csak nem jön össze,akkor meg olyan fájó pont.

2013. ápr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Tőlem az anyósom kérdezi folyton........

Csak azt felejtette el, hogy már 3 éve megbeszéltük, hogy nekem nehezen fog összejönni a baba.... :(

2013. ápr. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Én 33 vagyok, a párommal 14 éve vagyunk együtt. Néha megkérdezik mikor lesz már. Nem nagyon érdekel. Azért nem lesz mert mások szerint már kellene h legyen. Mi tudjuk miért nincs még. Az idén be tudunk költözni a hitel nélküli házunkba, ami a 15-20 év munka eredménye. Jövőre szeretnénk babát. Mi így terveztük. És a másik pedig, ami az anyagi biztonságon túl nagyon fontos, h én most érzem h megértem erre a feladatra.
2013. ápr. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!