Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám szerelmes leveleket...

Anyukám szerelmes leveleket kap egy lánytól? Valaki segítene? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és van egy elég nagy problémám és örülnék ha valaki segítene. Szóval osztálykiránduláson voltunk, mikor anyu odaadta a másik telefonját, mert az enyém szervizben volt és az alatt a 3 nap alatt jött 2 olyan sms, amikben olyasmik voltak, h "gondoltam rád ma is, nem ment jól az interjú úgy, hogy hiányzol közben" meg ehhez hasonlók..nyilván elolvastam, mert nem tudtam, hogy ki küldött azt hittem otthonról valaki, aztán az aláírásban az volt hogy "remélem meg tudjuk még beszélni, Hanna"..nagyon nem értettem, h lánynév? mivan? tuti anyunak írta, mert írt benne személyeset ami rá vonatkozik.. Anyának nem mondtam, csak úgy hagytam, de biztos tudja, hogy láttam. Aztán később még az rátett, hogy anyu mondta, mikor gépnél voltam, hogy nézzem már meg a fbját, hogy egy srác(ismerős) visszaírt-e neki és a leveleknél ott volt a csaj neve megint hasonló kezdéssel de arra nem kattintottam. Van apukám, házasok szóval nem értem ezt az egészet és kétségbe vagyok esve.. Beírtam a keresőbe a lányt és megnéztem, de nem tudok semmit kivenni abból nyilván anyu valami diákja. Valaki segítene hogy mit tehetnék?? Tudom nem rám tartozik, de már aludni sem tudok csak az jár a fejemben hogy valami nagy gáz van:(
2013. ápr. 25. 20:07
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
92%
Az van, hogy anyuci szeretőt tart, csak épp női nicken van benne a telefonban és máshol is hogy ha kisebb bukta van akkor ne legyen gyanús. Ha rákérdezel, erre fog majd hivatkozni. Ennyire ne legyetek naivak. Simán félrekettyint, csak ügyesebben csinálja mint az átlag.
2013. ápr. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
55%

Utolsó:Én is erre gondoltam.

Lehet csak egy álnév.

Mert azért ha tényleg olyan a szöveg..szerintem meglehet hogy pasi írja ,csak csajnevet ír oda.

2013. ápr. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
51%

Tényleg lehet álnév. Nekem egy osztálytársam tartott egyszerre három barátnőt. Mind a három pasi néven volt a telefonban. Volt Laci, Peti, Áron. Volt, hogy mondta, hogy na most hív "Laci" és kihangosította és beszélt a csajjal, hogy mikor találkoznak stb. Aztán hívta a "Peti", azt is kihangosította és azzal meg máskor. Nagyon profin megszervezte a szemétje, oltottuk mindig. :D

Szerintem először anyukádtól kérdezd meg, hogy mi van, mert ez így gáz. Ő se gondolhatja komolyan a titkolózást, ha már tudja, hogy láttad.

2013. ápr. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
60%
Most komolyan ennyire hülyének nézitek ezt az anyukát hogy azt kifundálja hogy álnéven legyen szeretője (egyébként hogy lehet férfi ha a kislány megnézte facebookon, és nőként szerepelt ott is...) arra viszont nem gondol hogy a kislánynak odaadja a telefont amire az smseket szokta kapni?Meg beengedi a facebookjába?Ez egy kicsit furán jön ki, nem gondoljátok?
2013. ápr. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, h álnév, akkor a telefonba lett volna beírva, meg ez egy csajtól is látszik, h szerelmes levél. Fb-on ugyanígy kezdődött, h "hiányzol", meg hogy elege van valamiből, mondom, hogy megnéztem és valós személy, oda jár, ahol anyu tanít.. nagyon félek, mert anyu már egy ideje sokat veszekszik apuval és félek, h elválnak. Remélem, h anyukám nem egy lányba szerelmes:(
2013. ápr. 25. 21:01
 16/30 anonim ***** válasza:
0%

Hány éves is anyukád?És az állítólagos diákcsaj?

Amúgy lehet eltúlozza,annyi diák esik bele egy tanárba.(Még ha nem ellenkező nemű,akkor is előfordul)

Mondjuk én kétlem hogy anyukádnak egy csaj megmozgatná a fantáziáját.És egyáltalán érdekelne.

2013. ápr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
*érdekelnÉ
2013. ápr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
82%
Én is tizenéves voltam mikor megtudtam, hogy anyunak egy nővel van kapcsolata. Szerintem kérdezz rá nála őszintén.
2013. ápr. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Anyu 34 a csaj 23 vagy 24.. és én is remélem, h nem csinálnak semmit, bár anyukám nem konzervatív eléggé szabadszellem v hogy mondják, de azért mégis nagyon fura lenne...
2013. ápr. 25. 22:00
 20/30 anonim ***** válasza:
77%

Uhh...szegénykém. Tudom milyen ez..:/ De azért nekem kicsit sántít ez a dolog.

Feltételeztük, hogy tényleg a szeretője ez Hanna anyukádnak. Akkor ugyan miért hagyta, hogy minden ez megtörténjen? Nehogy már ne tudta volna, hogy nem kap sms-et abban a 3 napban vagy a facebookon nem látod a leveleit! Nekem ez nagyon fura, hisz általában akik megcsalást követnek el, megpróbálják a lehető legjobban eltüntetni, eltitkolni a dolgokat. Anyukád meg szinte mindent a szemed elé tár?!

Tudod egyébként én is voltam hasonló helyzetben, Anyukámnál. Én rákérdeztem nála, mert nagyon bántott a dolog(szintén szerelmes sms-et kapott), akkor lehettem úgy 10-8 éves. Nagyon megrémültem, de mind kiderült Apu már tudott róla és Anyával együtt megbeszélték ,hogy nem válaszol az sms-re,hisz előbb utóbb úgyis abbahagyja majd . Hál'Istennek így is lett. Szóval tudom, hogy nehéz, de azért a Te lelki nyugalmad is fontos, nem gondolod? Kérdezz rá, hisz ez nem mehet így sokáig!

2013. ápr. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!