Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám szerelmes leveleket...

Anyukám szerelmes leveleket kap egy lánytól? Valaki segítene? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és van egy elég nagy problémám és örülnék ha valaki segítene. Szóval osztálykiránduláson voltunk, mikor anyu odaadta a másik telefonját, mert az enyém szervizben volt és az alatt a 3 nap alatt jött 2 olyan sms, amikben olyasmik voltak, h "gondoltam rád ma is, nem ment jól az interjú úgy, hogy hiányzol közben" meg ehhez hasonlók..nyilván elolvastam, mert nem tudtam, hogy ki küldött azt hittem otthonról valaki, aztán az aláírásban az volt hogy "remélem meg tudjuk még beszélni, Hanna"..nagyon nem értettem, h lánynév? mivan? tuti anyunak írta, mert írt benne személyeset ami rá vonatkozik.. Anyának nem mondtam, csak úgy hagytam, de biztos tudja, hogy láttam. Aztán később még az rátett, hogy anyu mondta, mikor gépnél voltam, hogy nézzem már meg a fbját, hogy egy srác(ismerős) visszaírt-e neki és a leveleknél ott volt a csaj neve megint hasonló kezdéssel de arra nem kattintottam. Van apukám, házasok szóval nem értem ezt az egészet és kétségbe vagyok esve.. Beírtam a keresőbe a lányt és megnéztem, de nem tudok semmit kivenni abból nyilván anyu valami diákja. Valaki segítene hogy mit tehetnék?? Tudom nem rám tartozik, de már aludni sem tudok csak az jár a fejemben hogy valami nagy gáz van:(
2013. ápr. 25. 20:07
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Köszi neked is:) Azt a telefont nem szokta használni azért adta nekem oda, mert nekem nem volt:S Fb-on meg tényleg véletlen volt, h megláttam, de egy ismerősünk segített vmiben én meg házit csináltam a gépen és mondta, h nézzem meg gyorsan, visszaírt-e, akkor láttam a többit, mert ugye ahogy rákattintunk a pirosra, előjön a többi is.. Aztán mikor később megnézte ő is este akkor meg tök ideges fejet vágott és elment telefonálni, ezért is volt fura, aztán később meg mindenkivel tök veszekedős volt:/
2013. ápr. 25. 22:14
 22/30 anonim ***** válasza:
64%

:/

Figyelj , kérdez rá! Én azt mondom.

Most lantolgathatod ezt még 1 napig vagy akár 1 hónapig, de ebbe bele lehet bolondulni, főleg gyerekként neked ez sokkal nehezebb. Szorítok, hogy semmi ne legyen, legalábbis Anyukád részéről!

2013. ápr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
30%
Hívd föl a számot, kérd Hannát, aztán beszélj vele. Előtte találj ki valami kamu szöveteget, és már meg is tudtad, amit akarsz!
2013. ápr. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Utolsó ez egy jó ötlet..bár nem tudom, h még benne van-e a telefonban az sms, de holnap megnézem ha nem lesz itthon anyu..mondjuk le tudom tiltani a számomat, h ne lássa csak eléggé félek felhívni:/
2013. ápr. 26. 00:00
 25/30 anonim ***** válasza:
80%
Nem teljesen mindegy, hogy férfi vagy nő? Szerintem nem kell nyomozgatni, le kell ülni anyáddal és egyenesen rá kell kérdezni. Teljesen feleslegesnek tartom a sunnyogást. Mindig célravezetőbb korrektnek és egyenesnek lenni. Az meg, hogy anyádnak egy nővel vagy egy férfival van viszonya apád mellett, szerintem lényegtelen apróság.
2013. ápr. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
51%

Biztos tudni akarod...? Szerintem nem jó mindenről tudni...


Ezt olvasd végig, nagyon hasonló szitu ahhoz, amit te gondolsz, hogy anyuddal van...

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2013. ápr. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
55%
Hűha utolsó, amit belinkeltél kérdést, az kísértetiesen hasonlít a kérdező Anyukájához :O
2013. ápr. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
55%
Ez lehetséges, hogy pont ugyanaz a HANNA?!
2013. ápr. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
74%
Nyilván nem AZ, ez egyértelműen kiderül, csak hasonlít a helyzet ahhoz, amit Kérdező fantáziál anyukájáról (hiszen nem tudunk sokat, a 'hiányzol'-t , 'szeretlek'-et számtalan ember mondja barátságból is, nemcsak szerelemből...)
2013. ápr. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Elhallgattál, kedves Kérdező... Hogy vagy?


Tudod, vannak nehéz és fura dolgok az életben. Vannak olyan kötődések, amelyek nem férnek kategóriákba, mert nem barátság és nem szerelem a hagyományos értelemben. Hanem mindenféle intenzív érzések fura, egyedi keveréke... Nagyon fiatal vagy, talán még nem tapasztaltál "kategórián kívüli" érzéseket, de lehet, hogy fogsz...

Szóval lehet, hogy anyukádnak van egy olyan kapcsolata egy lánnyal, ami túlmegy a felnőtt diákkal való kollegiális viszonyon, más, mint egy barátság, de talán nem leszbikus kapcsolat... Persze az is lehet, hogy az.

Ezt mi innen nem tudjuk megállapítani, csak azt akarom mondani, hogy sok dolog van az ég alatt, amire szavaink sincsenek nagyon.


Szüleinknek is van privát szférája, érzelmi élete, amire nem kérdezhetünk rá, mert nem a mi dolgunk... Őrizd meg a nyugalmadat, ne keseredj el, ez nem a világvége, hidd el!


Írj, hogy hogy vagy!


Fel a fejjel!


:)

2013. ápr. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!