Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a pasi aki gyászolja az...

Az a pasi aki gyászolja az elveszített családját, lehet ez mellett már újra szerelmes?

Figyelt kérdés

Nem halt meg a családja, csak szétment a feleségével a férfi, mert a felesége megcsalta nővel és férfival egyaránt. Ezek után adott még egy esélyt a nőnek, de mégse ment. Ismét megcsalás lett. Utána végleg szétmentek, mert hát ha nem megy, hát nem megy a dolog.


Viszont a férfi a szétmenés után talált kapcsolatot. Kettő kapcsolata (1 hónapos) volt neki de bizonyos okok miatt nem működött. Most elmondása szerint megtalálta a nagy szerelmét, akivel össze is költözött már szinte, de még "gyászol" a férfi és emiatt nem adta még be a válópert.


Erről mi a véleményetek?


A pasi gyereke (1 van) és egész családja szereti az új nőt, jóban vannak.



2013. máj. 8. 20:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ja, ilyenkor mindig csak "becsúszott a gyerek". Sőt, a nő szándékosan nem védekezett és csak 39 hetesen közölte hogy terhes. Ugyan...


Ha egy férfi nem akar egy nővel együtt élni, akkor lelép. Főleg, ha tálcán kap egy olyan indokot, mint a megcsalás.

2013. máj. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Kérdező (#7), ez uniszex dolog, ha valakivel gyalázatos módon bánik a párja, azon mindig a következő partnerek fognak szívni... a nőknél legfeljebb az az egyedi, hogy ők emellett nagy hangon elő tudják adni a "női szolidaritást" is, miközben a viselkedésükkel gattra szívatják azokat a nőtársaikat, akik majd utánuk jönnek...
2013. máj. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
48%

"az új nőbe meg olyan szerelmes, hogy szinte "nem lehet lelőni" teljesen odavan érte az első pillanattól kezdve..."


Kamu:)


"akivel össze is költözött már szinte, de még "gyászol" a férfi és emiatt nem adta még be a válópert. "


Kamu, lesz itt még akkora sirás, hogy még...


Egy érző ember ilyen story után sok-sok évig nem lesz szerelmes.

2013. máj. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez a pasi ezerrel próbálja elnyomni az érzéseit..
2013. máj. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nekem is pótcselekvés-gyanús a dolog. Amúgy lehetne igazán szerelmes is az új nőbe, csak akkor viszont érthetetlen ez a "gyászolás" dolog.

Én, amikor fiatalon teljesen "kiszerettem" egy nőből, akkor a szakítás után azonnal kész voltam egy újabb kapcsolatra. De nem is "gyászoltam".

2013. máj. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Az új nő a dobbantó! Szépen túlteszi magát a volt feleségén az új nő mellett, és ha ez megtörtént, akkor tiszta lappal kezd új kapcsolatot!

Mert most csak a dac, sértődöttség, társtalanság szól belőle!

Talán ezért is volt két rövid kapcsolata!!! (tehát nem futó kalandja, mint általában ilyenkor szokott), mert kétségbeesetten próbál valakibe kapaszkodni. Csak a másik két "kapcsolata" megérezte ezt az érzelmi labilitást és eliszkoltak.


Persze, hogy szereti a családja az új nőt! Lelket önt a pasiba! Ki szeretné magányosan, elhagyatva, megviselve látni a fiát, gyermekét...

2013. máj. 9. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, ugye te vagy az új nő?

Hát nem sok jót jósolok neked. Amíg nem tette túl magát a feleségén, csak pótcselekvés vagy neki. És itt most csak magadnak akarod bizonygatni, hogy pedig hogy szeret, odavan érted....áltatod magad!

2013. máj. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!