Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felelőtlenség egy tizenhét...

Felelőtlenség egy tizenhét éves lányt a néhány hónapos kisbabájával saját lakásba költöztetni?

Figyelt kérdés

Lakás az ő nevén van, nem hitelből, szülei folyamatosan utalják át a pénzt, fizetik a bejárónőt és a bébiszittert, de ők maguk nem segítenek személyesen.

Ui: sem a lány, sem a szülei nem vagyok.



2013. máj. 23. 20:41
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
17%

6-os nem talált!(4) De ha a nyakára másznának a szülei- akkor meg itt rína, nem engedik felnőni, önállónak lenni, gyereknevelésbe beleugatnak stb. Ha anya lett szerintem már nem kell őt gyerekként kezelni -a pénzt meg úgy látszik tudják biztosítani (ritka szerencsés helyzet)

Csak ma lett divat 30 éve korig bohókás gyereknek lenni

régen gyakori volt, 17 évesen már családja volt.

2013. máj. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
83%
Ja régen amikor 16. évesen már házasok voltak és eltartották magukat, úgy 200-300.éve.
2013. máj. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
89%
Régen ha ennyi idősen szült a lány, akkor úgy tartotta el a sokkal idősebb férje... Nem volt más dolga sem, mint gyereket nevelni, meg ellátni a háztartást. A megélhetési gondok nem az ő vállát terhelték.
2013. máj. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
23%
12 igen, régen. Azóta ez csak romlott, és rengeteg problémát vet fel, a pszichológusok szerint! Korábbra tevődött a nemi érés, a tanulás, önálló egzisztencia lehetősége kihúzódott- régen 15 évesen értek 17 évesen család. 2 év. Ma 12 évesen érnek és 28-32 évesen család. Az 20 év. Nagyon sok baj van ebből.
2013. máj. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
96%

"régen 15 évesen értek 17 évesen család. 2 év. Ma 12 évesen érnek és 28-32 évesen család. Az 20 év. Nagyon sok baj van ebből."


Milyen sok baj? én a 28 éves kor körüli családalapításban kevesebb problémaforrást látok, mint a 17 évesen gimi mellett teherbe esésben, ahol a baba alig pár hónapos, de az apa már most sincs a képben...

2013. máj. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem ez így jó, ha a lánnyal nem szalad el a ló, nem használja ki a szüleit, és elég érett. Én mit nem adnék azért ha vennének nekem egy házat...
2013. máj. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
55%
Engem is érdekelne milyen bajról írsz, mert én nem hiszem, hogy ennek van valami értelme.
2013. máj. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
Két személy összebalhézott azon, miszerint felelőtlenség-e egy 17 évest egy újszülöttel egyedül laki hagyni. Én meg gondoltam, megkérdezem az emberek véleményét.
2013. máj. 23. 21:16
 19/40 anonim ***** válasza:
96%

Hát ha a gyerek elég érett akkor nem felelőtlenség. Bár ha a sexhez érett volt... és biztosan tudta is azt, hogy ebből lehet gyerek...a boldog apa hol van?


Egyébként én nem ítélem el, a legjobb barátnőm 17 évesen szült, azóta van már négy gyereke a férje ugyanaz akivel anno összejött, akitől az

2013. máj. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
90%

Előző vagyok, véletlenül elment a hozzászólásom:

szóval akitől az első gyereke is van, azóta leérettségizett, most végez az egyetemen (szülész lesz)

2013. máj. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!