Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házassági szerződésbe ilyet...

Házassági szerződésbe ilyet is bele lehet írni?

Figyelt kérdés

Most egy elég hülye kérdésem lenne, de olyat is bele lehet írni, hogy amennyiben az egyik fél félrelép, és megcsalja a másikat, ennek értelmében őt váláskor nem illeti meg semmilyen közösen megszerzett anyagi haszon, nem követelhet semmit a válás során.


Korábban megcsalt, és nekem erre szükségem lenne. Ha nem szeret beszéljük meg, és váljunk egy megegyezés alapján, de a hátam mögött ne merjen folyamatosan megcsalni, és ez engem megnyugtatna. F


2013. jún. 7. 11:24
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
54%

Azt írtok bele, amit akartok, és amibe mindketten beleegyeztek. Gyakorlatilag azt is beleírhatjátok, hogy ha napi 3x fejenáll, akkor téged illet a ház.


Az más kérdés, hogy ilyen bizalmatlan kapcsolatban minek házasságot kötni, valamint hogy a váláskor majd ki bizonyítja, hogy megcsalt? Mert gondolom nem raksz idegenp.na-detektort a f@szára.

2013. jún. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
84%
Minek veszed el, ha nem bízol benne?
2013. jún. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
61%
Elnézést, látom férfi vagy, szóval fordítva, idegenf@sz-detektort a p.nájába:)
2013. jún. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim válasza:
84%

Az én véleményem, hogy egy ilyen nővel nem házasságot kellene kötni, hanem szakítani kéne!

Ha egyszer megcsalt és te megbocsájtottad neki, plusz még házasságot is akarsz..akkor hidd el, meg fogja tenni többször is! :S

2013. jún. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
86%
Ez szerződésbe bármit bele lehet írni, amivel mindkét fél egyet ért, és mindkét fél önszántából aláír.
2013. jún. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
88%

Válás esetén joga van a közösen megszerzett vagyon felének. Majd hülye lesz erről lemondani előre.

Ha már megcsalt, akkor minek veszed el?

2013. jún. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 ivilicious ***** válasza:
89%
úgy hallottam Justin Timberlakkel aláíratott jessica Bieal egy olyat,hogy ha megcslaja,akkor nem tudom hány millió dollárt kell neki fizetnie.
2013. jún. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
82%

Elvileg bele lehet írni.. De ha gyerek lesz, nem hiszem hogy lesz olyan bíró, aki kirakja majd a gyerekkel együtt a közös lakásból, még akkor se, ha félrelépett.


Ha nem bízol benne, akkor ne vedd el.

2013. jún. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
Ha korábban megcsalt, minek veszed el?
2013. jún. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:

# 6/6

Ez már a múlt, és bízom benne :)

Amúgy nagyon sok nő és férfi tart szeretőt, csak nagyon ügyesen titkolják. Szerintem ez egy jó visszatartó erő is lenne. A bizalom megvan, de amint valaki írta, ha egyszer megtette, máskor is megteheti. Én bízom benne, de kitudja mi lesz mondjuk néhány év múlva.

Egyébként igen, illetné a fele vagyon, de ha félrelépett, akkor vállalja a következményét. Miatta ment tönkre a kapcsolatunk, ha már nem szeret mondja meg, de ne alázzon éveken keresztül azzal, hogy megcsal. Persze így is megcsalhat, és lehet soha nem derül ki, de mégis ez egy jó visszatartó erő :) Még az is lehet, hogy a gyereket is beleírjuk a szerződésbe, ha esetleg lesz, akkor nálam helyezhetik csak el. Egy k*rva oldalán semmi keresnivalója.


És amint az első írta, bármit bele lehet írni, én is így gondoltam, csak nem voltam benne teljesen biztos.

2013. jún. 7. 11:39
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!