Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, szerelmes...

Mit tehetnék, szerelmes vagyok az egyik kollegámba?

Figyelt kérdés

Úgy érzem szerelmes lettem az egyik kollegámba, aki egy másik kolleginának udvarol, neki csapja a szelet. (Senki nem tudja rajtam kívül hogy mit érzek).

Nekem ezt nagyon rossz végignézni.

Munkahely váltás sajnos nem jöhet szóba mert egyedül élek és ez egy tuti biztos munkahely.


2013. jún. 9. 10:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor marad a nézés! Próbálj meg baráti kapcsolatot kialakítani más kollégákkal,eljárni!
2013. jún. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha flörtölnél vele kicsit, hátha átvált rád :) még jól is elsülhet. Lehet az a kollegina olyan jeleket küldözget felé, hogy "szabad a pálya" és ezért hajt rá (miért ne tenné?).


Amúgy meg ez plátói szerelem, hamar elmúlik ha egy képzeletbeli listára felírod a rossz tulajdonságait.

2013. jún. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Már majdnem 1 éve szeretem.

Nekem is udvarolt, flörtöltünk, de ennyi.

Most ez a másik kollegina újonnan jött ide, és kerülgeti nagyon.

2013. jún. 9. 10:32
 4/10 anonim ***** válasza:

Vagy 5-ször kezdtem írni hogy mi lenne jó,de mindet töröltem :)A legjobb ha megvárod mi lesz belőlük,de ha eddig nem érzett irántad semmit,kicsi az esélye akárminek is,de mint tudjuk a szerelem útjai kifürkészhetetlenek :-)

(ha közlöd vele most,hogy mit érzel iránta,és neki nem jön össze a másik hölgyel,és azt mondja hogy próbáljátok meg,nagy az esélye hogy csak másodrendű dolog leszel neki,azaz csak "arra" fogsz neki kelleni,ha tetszenél neki,már rég észre vett volna...szerintem..)

2013. jún. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha már ennyi ideje tartana nálam a dolog, akkor én már megmondanám neki a frankót, már csak azért is, mert ha negatívan reagál, akkor le tudod zárni a dolgot,illetve dolgozni rajta. Mert ennek így semmi értelme, reménykedsz gondolom. Beszélj vele valahogyan. Lehet, a végén arra is rájössz, hogy nem ő az, akire vársz.
2013. jún. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

fura, h még senki nem írta, hogy házinyúlra nem lövünk... hidd el, nem lehet véletlen, hogy a szívednek kedves kolléga nem kezdeményez komolyabban.

örülj neki, hogy még semmi nem történt köztetek, mert úgy még nehezebb lenne.

próbálj mások felé nyitni, mert értelmetlen dolog olyan emberre figyelmet és időt fecsérelni, akinek nem vagyunk elég fontosak.

2013. jún. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Majdnem ugyanezt írtam :-)
2013. jún. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem rég írtam ki egy kérdést, majdnem ugyanebben a cipőben vagyok. Nekem írták, hogy házinyúlra nem lövünk...köszi, de nem tehetek róla, hogy pont őt szerettem meg. :(


Át tudom érezni a helyzetet...ha más nőknek is csapja a szelet, akkor hagyd a fenébe! Én bedőltem neki, összejöttünk, aztán lekoptatott, és most másnak udvarol.:(


Ne kövesd el ezt a hibát, mint én, mert utána még rosszabb lesz.

2013. jún. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én lőttem házinyúlra, és már a férjem! :-) Én írtam amúgy, hogy mondd meg neki, tisztázni kell, utána tiszta lappal lehet indulni, bármilyen választ kapsz, biztos, hogy könnyebb lesz, mert tudod, mit kell tenni.
2013. jún. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Amikor egyedül vagyok 2esben lefogod és lesmárolod:)
2013. jún. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!