Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Albán férfi magyar lánnyal...

Albán férfi magyar lánnyal Londonban!?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm. Kb. egy éve találkozott egy albán nemzetiségű férfival, akivel már együtt is él,Londonban. A férfivel személyesen is találkoztam, nekem kissé unszimpatikus. Elég sok dolog furcsa volt vele kapcsolatban. Szeretném kikérni a véleményeteket,hogy szerintetek is furcsa az " életstílusa" vagy csak én gondoltam már túl a dolgokat.


Először is a férfi mikor a nővel megismerkedett közösségi oldalon nem a valós nevét adta meg, hülye indokokkal alátámasztva. ( nem akarja,hogy sok ismerőse megtalálja.. )

A pénztárcájában csak pénzt tart, nincs nála még személyigazolvány sem. Szintén hülye indokok miatt.


A nő hazudott,hogy a férfi GÖRÖG állampolgár.


A férfi ügyvédhez jár ( sajnos nem tudom milyen okból).


Nincs bankszámlája,nincs bejelentett munkája,nincs SEMMI A NEVÉRE íratva, mindent a lány nevére íratnak. (pl: új mobil ) Mindent fizet (állítólag) ha ilyesmiről van szó, csak a nevét nem szereti a dolgokhoz adni (ez az én véleményem) .


Egyházban másik 5 albánnak lakik együtt. Új lakásba való költözés felmerült a pár között, de csak a férfi ismerősei által adott lakásba hajlandó költözni.


A nőt elég hamar eljegyezte.


Folyamatosan küldi haza a pénzt a szüleinek ( nem bankszámlán ).


Az albán férfi nem tud sose a magyar lánnyal hazalátogatni ( szintén hülye indokok miatt ).


A kérdésem az lenne, hogy Ti is úgy látjátok,hogy ez a férfi nem teljesen tiszta? Valami bűnt követhetett el, ami elől menekül és Londonba próbálja meghülyíteni valamelyik magyar lányt, akit elvehet és így jobb helyzetbe kerülhet?


Ha valaki tudja, hogy a vízum kérdés náluk ,hogy van és leírná azt megköszönném. Itt gondolok arra, hogy Londonban ,hogy tartózkodhatnak és egy magyar lányt vesz el, milyen jogok illetik meg.



2013. jún. 27. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
A barátnőd baja, hogy jó neki egy albán maffiózó ....
2013. jún. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha az a pasi albán akkor már régen van felesége és gyereke...

Igen korán nősülnek, mennek férjhez.

2013. jún. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Erre nem is gondoltam, hogy lehet már családja .

Én úgy gondolom,hogy valami bűncselekményt követett el, amiért elkellet jönnie az országából ( kábítószer) . Elég bujkáló életet él Londonban ez az albán férfi.

2013. jún. 27. 20:54
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ebbol par dolog nem gyanus londoni viszonylatban, hanem alap.

-igazolvanyt itt az ember nem igazan hord magaval, mert nem kotelezo, meg vezeteshez sem a jogositvany. Kesobb bemutathatod, ha kell, de rendszerbol siman lehivjak az adatokat, haigazoltatnak. En sem hordok soha semmit, mert ha elhagynam, akkor nem keves idobe, penzbe kerulne potoltatni a nagykovetsegen keresztul.


-mivel igen draga az alberlet, igy teljesen altalanos, hogy szobakra osztanak hazat, ismerosok laknak egyutt esaltalaban ugyanaz a nemzetiseg. Vannak ugyanigy magyar hazak, lengyel hazak, stb. Pl egy 5 szobas hazban siman egyutt el 10 ember is. Nem csoda, mi peldaul hazat berlunk (gyermekeink is vannak mar), 4 szobas es 1700 font/ho (szamlak, ado nelkul). Aranyaiban veve minel kisebb, annal dragabb. Ezert szoktak nagyobbat kivenni tobben es osztani.

-a bankszamlanyitas nem mindenkinek egyszeru. OK, egt-sekkel nem szorakoznak sokat (egyenlore). De hanincs bankszamlaja, akkor bejelentett munkaja sem lesz, mert azt kerik hozA, elofizetese sem lesz, se mas kozuzemije, lakast sem fog tudni hivatalosan berelni, mert ehhez mindhez bankszamla kell.


Nem biztos, hogy simlis, de ezek szerint nem igazan erdeklik a hivatalos ugyintezesek...

2013. jún. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Most készülök én is Londonba költözni, úgyhogy tudom nagyjából, hogy mi, hogy van. Szerintem akkor is gyanús a viselkedése. Nem vitt magával személyit mikor étterembe ment,és mikor megakart inni egy üveg sört elkérték a személyiét. Ő meg felvolt háborodva és nem akarta odaadni.
2013. jún. 27. 21:37
 6/9 A kérdező kommentje:

Ja a lakással kapcsolatban elfelejtettem írni.

Van egy főbérlő aki szintén albán, csak megkapta már az állampolgárságot. Ő befogadott egy kis szobába 3 albánt és a másik szobába lakik a magyar lány az albán férfival. Az alsó emeleten lakik a főbérlő a szintén albán barátnőjével, akit most tudott áthozni a határon, hogy hogy azt nem tudom, mert sokáig nem tudott jönni.

Az albán férfi nem hajlandó olyan helyre menni, ahol szerződésben fel kell tüntetni az ő adatait is, csak olyan helyre, ahol az ő albán ismerősei adnak nekik szállást. Csak mert ismerik.


Londoni magyaroktól is bérelhetnének lakást, ahol ugye szerződést kell írni. De az albán férfinak nem felel meg. Gondolom a papír miatt.

2013. jún. 27. 21:41
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egy toprongyos illegális emigráns aki nem akar lebukni a hatóságoknál,rosszabbik esetben a mafia tagja és most cserkészi be az újjabb prostinak valót
2013. jún. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

",és mikor megakart inni egy üveg sört elkérték a személyiét. Ő meg felvolt háborodva és nem akarta odaadni."


Ez velem jó sokszor történ meg Mo-n, én sem hordok személyit.


Tulajdonképpen semmi olyat nem írtál ami nagyon negatív lenne vagy ártana a lánynak, szóval lehet hogy csak a te előítéleteid játszanak közre... Sőt szinte biztos. De ennyi info ugye nem vmi sok, mi nem ismerjük a kapcsolatukat de nem is ránk tartozik.

2014. jún. 20. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Valoszinuleg illegalis dolgokkal foglalkozik. Szemelyi azert nem hord mert londonba nem mehetnek at legalisan az albanok. Hamis passporttal vagy kamionba kompon ki hogy szokott atszokni. A nevet ugyanilyen okokbol nem adja a dolokhoz. Visszaterve a munkahoz szinte minden alban illegalisan el meg itt mivel alban rs itt nem lehet bejelentett munkahelye.magyarorszagra a lannyal se sehova mashova sem mehet mert rogton kitoloncolnak.de ha x ideig el londonba utana kezdemenyezheti az allampolgarsag kereset.ugyvedhez sanszos h ezert jar.es nem valoszinu h van felesege gondolom aki ezt irta egy Albant sem ismer
2014. dec. 4. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!