Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom egy roma családdal...

A barátom egy roma családdal barátkozott össze. Nem akarom, hogy valamibe belekeveredjen a párom. Hogyan szakíthatnám el tőlük? (Ez nem kamu! )

Figyelt kérdés
2013. júl. 8. 15:54
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
De mindennap ott van sokszor úgy érzem mintha nem is lenne párom.
2013. júl. 8. 18:27
 22/35 anonim ***** válasza:
93%
Ezt is megbeszélheted vele, hogy szeretnéd, ha több időt töltenétek együtt.
2013. júl. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%

ma 18:11


mint írtam,ezzel kifejtettem hogy miért alakult ki bennem a rossz vélemény a romákról.....

2013. júl. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
44%
Én nem akarnám elszakítani tőlük. Eleve nem is kéne olyan pasi, aki képes cigányokkal barátkozni. A helyedben kiadnám az útját.
2013. júl. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Jajj "drága" utolsó, milyen isteni szerencse, hogy nem vagyok olyan mit te!!!!!
2013. júl. 8. 18:34
 26/35 anonim ***** válasza:
58%
Mutass neki videókat, stb, ismertesd meg vele a cigányok igazi arcát. Bár sajnos lehet, csak a saját kárából fog tanulni... Amúgy ismerek én is rendes cigányokat, lehet, az a család is rendes. Gyerekkoromban én is mindig egy cigány családnál lógtam és nem lett semmi bajom, bár a stílusukat akarva akaratlanul is átvettem. De az ilyen cigány nagyon ritka. Ez van. Menj el vele a családhoz és nézd meg a saját szemeddel, hogy milyenek, kik ők. Ha bűnözők, akkor semmi jóra ne számíts...
2013. júl. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Ismerem őket normális család csak van egy csomó pereputy akiket nem csípek.
2013. júl. 8. 19:42
 28/35 anonim ***** válasza:
41%

#17 írta le miért nem lehet bennük bízni, félelmetesek! Hosszú távon előjön belőlük a romaság.

Azt írod, néha úgy érzed nincs is párod, akkor? Mire vársz?

Óvatosan el kéne szakítani tőlük. (nem lesz jó vége!)

2013. júl. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
94%

"A volt felesége kisemmizte a cuccát kidobálta az utcára és ezek az emberek fogadták be." - ha a Kérdező párjának egy csepp gerince is van, természetesen ilyen embereket nem hagy ott a világon semmiért és senkiért, mert ezek az emberek bebizonyították, hogy rájuk számíthat a bajban. Mért hát bemutatta a maga valóját a Kérdező párjának az az embercsoport is, ahova az ex felesége tartozik, meg ezek az emberek is. Ez ennyi.

Kérdezőnek viszont kellő türelemmel arra nagyon jó esélye van, hogy a párjával mindenféle konkrét dologban megtaláljon egy olyan egyensúlyt a párkapcsolata és a barátai között, amivel mindenki elégedett.

2013. júl. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
90%

Minden nációban van rossz és jó ember. Ugyanúgy köztünk magyarok közt is vannak primitív, bunkó, agresszív emberek ...

Ha ez a roma család rendes, és miért ne lenne rendes, ha befogatták a párodat, akkor nem kell eltiltani, de én érzek a dologban egy olyant, hogy lehet, hogy "vonzódik" a cigányokhoz, mert azt mondtad, hogy rongyokban kezd járni ... Nem? Az is ehet, hogy vonzó lett neki a roma kultúra ....

2013. júl. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!