Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha apukám el...

Mit csináljak, ha apukám el fog utazni négy napra és addig egyedül leszünk itthon a nővéremmel?

Figyelt kérdés
A nővérem nagyon örült neki, hogy majd bulit rendez meg minden, de én nem szeretem ha nincs itthon felnőtt mert akkor nem férek hozzá a géphez, egész nap a nővérem ül előtte, mindennek úgy kell lennie ahogy ő akarja, ráadásul ha elmegy este koncertre akkor én meg nem tudok elaludni, félek este egyedül lenni. Még azon gondolkozom, meg kérem apát meg anyát, hogy anya addig a négy napig nálunk legyen (mert elváltak). Csak lehet hogy apa mérges lenne és nem engedné. Hogyan oldjam meg, hogy ne kelljen egyedül lennem este? Ti egyedül mernétek hagyni a gyereketeket? 15/L
2013. júl. 9. 11:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
És miért nem kéred meg a nővéredet,hogy ebben a négy napban ne menjen sehová,mert te félsz egyedül?Csak megérti...:)
2013. júl. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

csak van valami megbízható felnőtt vagy rokon a közelben aki vigyáz rád. bár nem értem, h 15 évesen mégis mitől fosol ennyire?

engem is hagyott egyedül anyám ennyi időre anno, én inkább élveztem mint sajnálkoztam.

2013. júl. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetnétek külön? Miért ne mehetnél te a nagyszüleidhez (akár többre is, mint négy napra), és a nővéred meg maradna otthon.

Akár a nagyszüleid is megkérheted, hívja fel apukád, hogy hadd menjél hozzájuk.

2013. júl. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
96%

"Ti egyedül mernétek hagyni a gyereketeket?"

14 voltam, amikor meghalt faterom. Rá fél évre anyám elment a pasijával. Testvérem nem volt. Egyedül maradtam a lakásban, lakbér (akkor még volt ilyen) rezsi, enni, inni, ruházkodni, ez mind az én nyakamba szakadt. Plusz az akkor elkezdett középiskola.

Éjjel vagont raktam, nappal suliban voltam. Igaz, ennek 40 éve, de tökön is rúgtam volna, ha valaki gyereknek nevez.

2013. júl. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
90%
Utolsó válaszoló, hát azért ez nem semmi!
2013. júl. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
91%
Fene tudja. Nem szoktam vele "dicsekedni", csak most kicsit begurultam.
2013. júl. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
14-es te férfi vagy? Amúgy nem végleges elhagyásról van szó csak utazásról. Mai világba nagyon nehéz egy diáknak. nekem is nehéz volt. Amúgy azért nem hinném, hogy egy tizennégy éves lányt akkoriban felvettek volna vagont pakolni, vagy igen?
2013. júl. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
76%

Na, iegn, azt nem írtam, hogy pasiból vagyok. Mellesleg engem se vettek fel, csak az állandó éjszakás brigád a fele pénzért feketén engedte át a melót.

Csak azt akartam érzékeltetni, hogy egy tizenöt éves már nem gyerek.

2013. júl. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

én mondjuk nő vagyok, de emlékeim szerint én sem éreztem magam gyereknek 15 évesen.

nem tudom, volt-e olyan, hogy egyedül hagytak pár napra, de szerintem ha igen, akkor elég boldog lehettem :D

szóval én sem értem, mert egy 15 évesnek elvileg már nem kell felügyelet.

de persze, ha a kérdező kicsit későn érő, azt is meg lehet érteni.

2013. júl. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
100%
jó neked,4 nap az nekem a menyország lenne :)
2013. aug. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!