Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Játékgép függő társak, meddig...

Játékgép függő társak, meddig bírtátok abban a kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Történeteket szeretnék, miket hazudott a társatok a pénz miatt, mi volt az a tett, ami miatt elhagytátok, vagy esetleg még vele vagytok, de már úgy érzitek nem bírjátok?
2009. okt. 21. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Én még mindig vele vagyok, mert szeretem. Hazudni sosem hazudott, mindig tudtam róla ha játszott. Mi most már eljutottunk odáig, hogy nem játsza el az egész fizetését, havonta max. 10e forintot. Ehhez nagyon sok beszélgetés, megértés, kitartás kellett. Persze a cél, hogy pénzért egyáltalán ne játszon. Mondjuk ő póker-függő és sokszor előfordult olyan is, hogy kisebb kiírt versenyeken (asztal mellett játszva) nyert 30.000-200.000,- forintot. Nálatok mi a helyzet?
2009. okt. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én már elhagytam, nem bírtam tovább a hazugságot. Ő sosem volt velem iyen téren őszinte. Nem egyszer előfordult, hogy az egész havi fizetést otthagyta a kocsmában, és mellébeszélt. Próbáltam neki segíteni-mert szerettem, de nem hallgatott rám, orvosról hallani sem akart. Van egy gyerekünk is, nem hagyom hogy tönkre tegyen bennünket.
2009. okt. 21. 09:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Az az ember, akivel együtt kéne maradni, az önmagától fog lemondani a káros szenvedélyéről.

Mert nem az szeret igazán, akivel együtt tudsz élni, hanem aki miattad változni tud!


Én páromnak más függősége volt... nem kellett kérnem rá és abbahagyta, mert teljes életet akar velem.

2009. okt. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vele maradtam,megváltozott,viszont ehhez kellett 3 év. Nagyon nehéz időszak volt,de ki tartottam mellette.Akkor akartam válni mikor felvettünk hitelt,hogy kitudjuk fizetni az elmaradt számlákat és eljátszotta,de túl jutottunk ezeken.
2009. okt. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja igen azt még nem tettem hozzá,hogy nálunk akkor kezdödött amikor nyert 20 ezer forintból 180.000 ezer forintot,mondanom sem kell többet nem nyert csak vesztett sajnos ennek ez az átka,az ember mindig megy azt gondolja de hátha most bejön a tuti...aztán nem jön.
2009. okt. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk Anyukám gépezte el az örökségemet, milliókról beszélünk most. Ő kaszinóban dolgozott és ezután még adott gy 2 milliós hitelt egy vendégnek, aki természetesen eltűnt, azt is Apu fizette. Kitartott mellette, úgy oldja meg, hogy nem engedi dolgozni Anyukámat, így mindenki jobban jár. Én a mai napig nagyon haragszom, mert a jövőmet kissé megnehezítette, de megbocsájtom mivel az anyám. Borzasztóan elszomorít és tétlenül állok ezelőtt a tulajdonság előtt, hogy veheti el valakinek ennyire az eszét egy játékgép.

24\L

2009. okt. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Játékgép forgalmazó vagyok,hagyjátok hagy gépezzenek!70%veszteség 30% nyeremény!!!
2009. okt. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!