Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, h emiatt csalódott...

Normális, h emiatt csalódott vagyok?

Figyelt kérdés
barátommal télen beszélgettünk róla, h nyáron elmennénk egy hétre külföldre. Közben neki kevesebb munkája volt így mondta h nem fér bele ezért úgy volt, h akkor majd elmegyünk 3-4 napra belföldön. Vizsgaidőszak volt, majd haza kellett mennie a szüleihez, mikor visszajött már elkezdett tanulni a szeptemberi vizsgákra, közben én dolgoztam. Most az lett végül, h egyetemig már minden nap dolgoznom kell, holnap lesz az utolsó szabad napom, mikor is ő nem ér rá, mert egy barátja átutazóban van és megkérte h nála aludhasson. Nagyon csalódott és dühös vagyok, h a külföldi nyaralásból egy fél napos kávézás ha összejön. Tudom h nem csak az ő hibája, mert én sokat kell h dolgozzam, ugyanakkor tök feleslegesnek érzem h végig gürizem a nyarat és nem tudok elmenni 3 napra a barátommal vhova mert neki pénze nekem meg időm sincs. Most emiatt el vagyok nagyon keseredve, szerintetek jogos? Haragszom rá, amiért holnap nem ér rá h az utolsó szabad napomat velem töltse és h semmi sem jött össze a terveinkből
2013. aug. 26. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Ennyire nem bízik meg a haverban, hogy egyedül hagyja? :S:S:S:S
2013. aug. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
normalis h. csalodott vagy es megbantva erzed magad, de a baratodra se haragudj. ez iden igy jott ossze. egy szeptemberi hetvege nem jatszik?
2013. aug. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Oh, drágám tudod ez idővel csak rosszabb lesz, mikor mindkettőtöknek teljes állása lesz, netán gyerek stb...most ezen felesleges fennakadni. Én évek óta annak kell örüljek, hogy luk van seggemen és nem esek ki rajta. És vagyunk így egy páran.
2013. aug. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Nincs miért haragudnod. Ettől sokkal nagyobb csalódás ér még majd az életben.
2013. aug. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezért szerintem ne haragudj rá,és tedd fére a csalódottságodat,viszont vesd fel neki az ötletet,hogy mi lenne,ha egyedül hagyná a barátját legalább estére,így azt együtt tudnátok tölteni.Egyébként szeptember elején is bepótolhatnátok,mondjuk egy romantikus hétvégével.
2013. aug. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!