Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy 1,5 és egy 2,5 éves...

Van egy 1,5 és egy 2,5 éves kislányunk, mióta megszülettek - oké, nagyon hamar "jöttek" egymás után, és nem is volt idő a két születés között - szinte nincs magánéltünk. Szerintetek normális ez így?

Figyelt kérdés
Se egy városi sétára, még munka után sem, se egy rendezvényre nem megyünk el, se strandolni, se sehova.Még bevásárolni se.Mindezek azért alakulnak így, mert vhol párom rekeszt ki az egészből bennünket, de iszonyatos módon.Én meg már annyit szívtam emiatt a zsarnokolása miatt, hogy inkább nem szólok, és nem is érdekel vhol, beletörődtem már.Sőt, jó ez így, ha már ekkora púpok vagyunk a hátán.Persze mindig kihangsúlyozza, hogy csak én.Valahányszor szóba kerül, állandóan a fejemhez vágja, hogy mekkora egy tehetetlen vagyok, csak vitetem magam az árral.De hiszen ő rekeszt ki mindenből, mint írtam.Pecázni is a legjobb kollégájával megy el, mikor kérdeztem, miért, azt mondta azért, mert nem tudok mit kezdeni a két gyerekkel ott a tóparton és úgy egyáltalán.Szerintetek normális ez így?
2013. aug. 31. 07:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek normális ez így?"


NEM, ez nem normális, de te sem, ha ezt türöd.

MEllesleg ha ö nélkületek megy mindenfelé, akkor te is mehetsz a gyerekekkel másfelé, attól még nem kell otthon ülnöd velük.

2013. aug. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

1. hallottatok már családi programokról?

2. nagymama, barátnő, vagy bárki, aki mondjuk egy mozi erejéig otthon van velük?

3. szereted még ezt az embert?

2013. aug. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

1.Igen, tudjuk, hogy vannak

2.Nincs senkink itt ahol élünk, se egy barátnő, se senki, babysittert meg mégse tudunk fogadni :)

3.Igen, szeretem, de nagyon nehéz természete van.

A többi megy privátban, mert nem publikusak az infok...

2013. aug. 31. 08:13
 4/17 Salx Narval ***** válasza:
100%
Valami nagyon nem stimmel nálatok, ezen változtatni kell. Engem annak idején el sem lehetett szakítani a kislányomtól, minden szabadidőmet vele töltöttem. Amikor pici volt toltam kocsival, később séta, bicikli, sőt pecázni is vittem lány létére. Az asszony sem volt kirekesztve, de ő inkább pihenni szeretett, csak néha a hétvégeken tartott velünk. Szóval, nem értem a párod viselkedését, nagyon hamar le kell ülnötök és elbeszélgetnetek a valódi probléma kiderítése, és orvoslása végett.
2013. aug. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%

nem, nem normális, jól beválasztottál!

Mennyi ismeretségi idő után jöttek a gyerekek? ismerted egyáltalán milyen ember??

2013. aug. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
8%
Úgy látszik nem jött be az hogy próbáltad a gyerekek ellen fordítani. Ő is a család része és a gyerekekre kenni mindent szánalmas dolog. Kérje bocsánatot és akkor még helyre lehet hozni.
2013. aug. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Úgy látszik nem jött be az hogy próbáltad a gyerekek ellen fordítani.


Ezt a mondatot nem értem.Kifejtenéd, hol írtam ilyesmit??

2013. aug. 31. 08:36
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyaltalan nem termeszetes! Nekunk csak 1 gyerekunk van,de mar 1-2 honapos koratol jartunk ide-oda.Amikor nagyon pici volt csak kavezni vagy setalni,mert nalunk is nehez megoldani a gyerek felugyeletet.Azota min. heti 1 alkalommal etterembe, kirandulni,strandolni,ahogy az idonk engedi.

A gyerekekre fogni azt,hogy nem mehettek nagyon csunya dolog.Ketlem,hogy nem ereznek jol magukat a toparton,esetleg hamarabb haza kellene jonni,de ilyenkor termeszetes,hogy apuka is ugy alakitja a programot,hogy mindenkinek jo legyen.

Nagyon onzo ferjed van sajnos.Mintha nem is akart volna csaladot.Az elso gyerek szuletese utan mar ilyen volt?

Otthon hogy viselkedik? Foglalkozik a gyerekekkel?

2013. aug. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok.Jarj le a kozeli jatszoterre a gyerekekkel,ott konnyu mas anyukakkal ismerkedni.Biztos akad valaki akinek a ferje sokat dolgozik,es szivesen veled tartana csaladi rendezvenyeken,ha egyedul a ket gyerekkel nem szeretnel elindulni.

Utana meseld el a ferjednek,hogy mikor hol jartatok,hatha atgondolja,hogy meg mindig ki szeretne ezekbol maradni vagy sem.

En egyedul is mindig megyek a fiammal valahova,ha epp szabadnapom van es a ferjem dolgozik.

2013. aug. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne babysittert fogadni? pár órára?

te jársz játszótérre vagy valahova? Ott lehetne ismerkedni és más anyukákkal eljárhatnál!

2013. aug. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!