Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem aludhatok a barátnőm...

Miért nem aludhatok a barátnőmnél?

Figyelt kérdés
13 és fél éves vagyok. Anyukám azt mondta nem nekem való hogy ott aludjak a barátnőmnél akit egy hónapja ismerek. Teljesen meg értem anyukám h félt meg ,hogy 13 évesen nem kell máshol éjszakáznom de mondhatni legjobb barátnőm.Anyukája is otthon lenne meg minden. Miért nem???

2013. okt. 26. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Lány vagy fiú vagy?
2013. okt. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónapja ismered, de máris a legjobb barátnőd? Miért akarsz ott aludni? Jön a szünet, találkozzatok napközben!
2013. okt. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el anyukádnak, hogy fontos neked ez a kapcsolat, mert úgy érzed ebből lehet egy erős barátságod. És, hogy ő is kell hogy tudja, hogy más így együtt tölteni az időt, mintha csak délután találkoztok és megy mindenki haza. Engedje, hogy így is mélyüljön ez a barátság.
2013. okt. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
amúgy, ha egy hónap után ő a legjobb barátnőd, akkor gondolom eddig nem voltak igazán erős barátságaid. ezt is kihangsúlyozhatod.
2013. okt. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Második, ezt jól megaszontad, pont egy 13 éves gyereknek van szüksége arra, hogy így beszéljenek az anyjáról.

Egyébként tényleg várhattok még ezzel. Egy hónap után azért nehezen lehet azt mondani valakire, hogy a legjobb barátnőd, majd egy év úlva, ha még mindig az lesz, próbálkozz újra. Együtt tudtok lenni nappal is, nem kell ahhoz máshol aludni.

Meg tudod felnőtteknél más is van a dolog mögött. Az ilyen dolgokat illik viszonozni, aztán ez a szülőknek valahol gond, és elsősorban felelősség, más gyerekére vigyázni. Szerintem várj még egy kicsit, aztán vesd fel még egyszer.

2013. okt. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a legegyszerűbb: kérd meg barátnőd anyukáját hogy hivja fel anyudat és kérdezze meg ő hogy ott aludhatsz e náluk, mert szeretnétek pizsama partizni. a felnőttek ezt jobban lekommunikálják egymással mint egy gyerekkel. (tapasztalat, én még 16 évesen se aludhattam barátnőimnél, egyetlen eset volt, amikor barátnőm is és a szülei is beszéltek vele - de az egy különleges eset volt mert gondok voltak itthon apámmal, és féltem hazamenni tőlük)
2013. okt. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
ha a féltés miatt nem engedi, akkor hívd át a barátnődet hozzátok. kíváncsi vagyok arra mit reagálna a kedves mutter
2013. okt. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyolcas: én a kedves mutter helyében jól leteremteném a lányomat, hogy a beleegyezésem nélkül hívott valakit a házunkba. Te ezt biztos jó heccnek gondolod...
2013. okt. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
előző: nyilván úgy értette, hogy kérdezze meg anyukáját, hogy át jöhet e a másik lány.
2013. okt. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!