Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit illik vinni egy kb.1éves...

Mit illik vinni egy kb.1éves kisfiu keresztelöjére?

Figyelt kérdés
"nagynénije"vagyok egyáltalán kell neki vinni valamit?még sose látam személyesen öt,nem szoros a szüleivel a kapcsolatunk(férjem növérének a gyereke)ök se láták a 15hónapos fiamat.Nem is "személyesen"ök hivtak fel minket hanem a másik testvérük hogy az Ibi üzeni hogy szombaton lesz a keresztelö ti ilyenkor elmenétek?
2008. júl. 9. 21:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Háááát, szerintem én nem mennék el, ha nem a szülők hívtak. Talán ezek szerint nem is számítanak rátok. Vagy nem tudom. Ha el is mentek, szerintem ne mélyedj bele az ajándékozásba. Egy kis ruhaféle vagy játék elég lesz. Én legalábbis így gondolom.
2008. júl. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én nem akarok elmeni,de a férjem igen!!!mit tegyek?hogy mindenkinek jó legyen?szerintem bunkoság hogy nem ök szoltak
2008. júl. 9. 21:35
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazad van. Szerintem a férjed miatt menj el vele, nem lenne jó egy családi vita, nem? Elég neki egy ruha vagy egy plüss jéták és el is van intézve.
2008. júl. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A férjem kedvéért én is elmennék, mivel tiszteletben tartanám, hogy az ő családja és talán neki fontos ez. De tényleg ne vidd túlzásba az ajándékozást, nem te leszel a keresztanya. A ruhácska szerintem is megfelelő lenne.
2008. júl. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
eddig ugy van hogy megyünk,veszek neki egy közepes plüss macit,ruhát nem mert nem tudom a méretét a kicsinek:(ez jó lesz ,vagy nem?
2008. júl. 10. 06:50
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes. Egy plüss maci szerintem mindig jó ajándék. A ruhánál meg tényleg rá lehet faragni.
2008. júl. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem ha nem hívtak ne menjetek el. Ezt a férjednek is meg kellene érteni. De ha ő szeretne elmenni akkor hívja fel a testvérét és tisztázza vele mit szeretnének. Aztán lehet gondolkodni mi vigyél. De mivel te csak egy nagynéni vagy és ők még baba látogatóban sem voltak nálatok. Elég egy plüss játék és slussz. Vigyen neki nagyobb ajándékot az aki közelebb áll hozzá.

Szóval férjed hívja fel szerintem a nővérét és kérdezze meg hogyan tervezik a keresztelőt, mert a másik testvértől hallotta, hogy lesz. Ezzel érzeteti,hogy illendőségi hibát vét az aki ilyent üzenget.

Mi is tervezzük a keresztelőt és nekem külön meg kell hívnom a sogórnőm barátját, mert 6 éve együtt vannak és feléjük így illik. Pedig ha akarnám mondhatnám, hogy nem hívom meg mert még nem a vőlegénye.

2008. júl. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is felkellene hivni a csalàdot,és tisztàzni,hogy akkor most mi is van,lehet nem is vàrnak titeket!

ha meg ugy van akkor postàzd fel a macit,de nem kell eröltetni,ha nem akarnak titeket,föleg,hogy nàlatok sem voltak.

2008. júl. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Ha ök nem mentek hozzád TE nem tartozol semmivel. Elmenni sem, Akkor sem szakad le az ég, ha a párod elmegy egyedül és hazasiet. Ha udvariasságból elmész, vastagon elég.
2008. júl. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ugy döntöttünk nem megyünk sehová.mert mindenkinek kültek külön meghivot csak nekünk üzentek mással,ugyhogy maradunk itthol,a férjem is beládta miért szaladjon ha annyival nem tisztelik meg hogy normálisan meghivják!!a mackó meg jó lesz a kisfiamnak,örült is neki:)
2008. júl. 12. 08:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!