Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szégyenled valamelyik rokonod...

Szégyenled valamelyik rokonod külsejét?

Figyelt kérdés

Itt most nem viselkedésre értem, hanem kifejezetten külsőre akár testi adottság akár öltözködés.

Voltál már kellemetlen helyzetben ematt?


2013. nov. 28. 21:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem. Téged szégyell valaki?
2013. nov. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem :)
2013. nov. 28. 21:17
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Régebben apám külsejét szégyelltem. Tudom, nem szép dolog, de semmi érzéke az öltözködéshez és nem éltünk/ élünk együtt, hogy tudjak neki szólni, mit (ne) vegyen fel. Rendszeresen vadász cuccban, hátizsákkal jön velem plázába, 2 mérettel nagyobb cipőkben jár, mert hogy kell a hely a vastag zokninak. Hóban betűri a nadrágját a zokniba, hogy ne legyen vizes a nadrág alja. Ja és vagy egy "csövi" sapkát vagy egy baseball sapkát vesz fel ezekhez. Szóval elég érdekesen tud kinézni és volt, hogy kellemetlenül éreztem magamat. Mostmár túlléptem ezeken és úgy vagyok vele, hogy az ő dolga és élete, de kisebb koromban ezek zavartak.

Egyébként az a poén, hogy egy magas pozícióban dolgozó ember, aki munkába a legjobb öltönyökben jár, de a szabadidejében szörnyen öltözködik. A tanácsokra pedig nem annyira vevő, de hát ez van:)

2013. nov. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Jaj... Hát nem is tudom, néha a nagymamám ki tud akasztani. Nem szégyenlem, az túlzás, de amikor orvoshoz elmegy lyukas harisnyában és egy ősrégi szoknyában, attól falra mászok. Már mondtam is neki finoman, vettem is neki dolgokat, de semmit nem hajlandó kidobni, az újat pedig nem hajlandó hordani. Valahol ez abban gyökerezik, hogy az ő idejében nem volt az ember lányának hetvenhét szoknyája, hordák, ami volt... De akkor is, már más világ van. És egy szellemileg friss, mai napig aktív asszonyról van szó, nem tudom, ezt miért nem érti meg...
2013. nov. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
40%
Apámat szégyenlem. El van hízva mint egy disznó, a lustasága miatt. Mindig is szégyeltem emiatt.
2013. nov. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
47%
Nem, eszembe sem jutna!!
2013. nov. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
76%

Nem, mert szerencsére mindenki tisztában van a korával és a testi adottságaival a családban. Persze, ennek ellenére vannak nekem nem tetsző dolgok, vagy ruhadarabok, de kifejezetten cikis cuccokat még senkin sem láttam.


Gáz szitu leginkább abból lehetne, ha vki nem alkalomhoz illően öltözne. Például égne a fejem rendesen, h vki hozzám közelálló virágmintás cuccokban jönne temetésre, túlöltözne egy menyasszonyt, vagy nevetségesre sminkelné magát (pl néha látni öreg nénit, annyi kék szemfestékkel és rúzzsal, ami még színpadra sem kéne)

2013. nov. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagynénémet, mert igénytelen, büdös, mindehez még egy műveletlen bunkö is.
2013. nov. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Van egy rokonom, aki már lassan 50 éves mégis úgy öltözködik, mint egy 20 éves. (miniszoknya, topp, sort, miniruhák stb) Ezzel egyébként nem lenne baj, ha a feje nem úgy nézne ki, mint egy jó hatvanasnak. Foltokban ősz a haja, néha beszínezi, de az is rettenet. Volt, hogy egy hónapig lila hajjal mászkált. Sminket még nem láttam rajta. Ráadásul ápolatlan is a haja, össze-vissza nő neki. Furcsa egy nő. Na mindegy nem az én dolgom, nem is szégyellem, mivel szerencsére ritkán megyek vele bárhova is.
2013. nov. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Az öltözködése miatt nem szégyellek senkit, inkább csak a viselkedése miatt az egyik rokonomat. Szó szerint minden apróságba beleköt, még abba is, hogy hogy lóbálom a kezem járás közben. Nem mintha ezt mások látnák, de ha összeveszünk, az már lehet, hogy egy kicsit feltűnő. Nem mintha félnék az utcán veszekedni, csak ne rontsa már el a napomat a hülye, gerinctelen dolgaival.
2013. nov. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!