Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Óvszert találtam a 26 éves...

Óvszert találtam a 26 éves férfi tesóm kocsijában, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Éppen takarítottam a tesóm kocsiját és óvszert találtam, először azt hittem hogy ilyen illlatminta de alaposabban megnéztem és rájöttem h óvszer!!!! Szerintetek rákérdezzek h mi az vagy hogy mire kell?? Egy 13 éves lány
2008. júl. 13. 18:14
1 2 3 4
 1/37 anonim válasza:
79%

ez az ő magánügye felnőtt ember!

miért pofáznál bele?

2008. júl. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
90%
ezt a kérdést ugye te se gondolod komolyan?? hát ez lol...
2008. júl. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim válasza:
89%
felnőtt ember...miért kérdeznél rá hogy mire kell?szerintem tudja a tesód. XD te meg ha tudod,hogy óvszer volt,akkor azt is tudod mire való.ennyi.nincs mit ezen témázni
2008. júl. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
93%

Off:

két óvodás beszélget:

-képzeld, találtam egy kotont a radiátor alatt

-mi az a radiátor?

On:


viszonylag kicsinek tartom annak a valószínűségét, hogy azért tartja maga mellett, ha véletlen erős késztetése támadna vizilufi gyártásra, nehogy ne legyen alapanyaga.

Inkább arra tippelnék, hogy (hébe-hóba) szexuális életet él és ezért tartja a keze ügyében. Persze lehet tévedek, de 26 éves fiúknál a dolog azért elő szokott fordulni.


Nem tudom milyen kapcsolatban vagytok, de akár rá is kérdezhetsz, valószínűleg ő nagyobb zavarban lesz mint te...

2008. júl. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim válasza:
25%
igen, vidd oda neki, húzd rá a péniszére és ülj bele ;D
2008. júl. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim válasza:
35%
Kérdezz rá bátran és nyíltan. Kérdezd meg kivel kufircol. Ha őszinte elmondja vagy megmutatja, hogyan kell használni.
2008. júl. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim válasza:
48%

"megmutatja, hogyan kell használni."

:DDDDD igen, énis ezt mondom ;DDD

2008. júl. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
89%
Már miért kérdeznéd meg, amikor nyilvánvaló, hogy tudod mi az és mire kell használni.. :) Egy 26 éves férfinál előfordul az óvszer - már bocsánat :)
2008. júl. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
87%

Kislány! A bátyád magán ügye mit tart a kocsijában és miért. Felnőtt ember semmi közöd hozzá. Ha találtad tedd oda vissza ahol volt. Hallottál már diszkrécióról? Nem hiszem,mert nem kérdeznél ilyet.

A válaszolóknak pedig üzenem,nem kell buknónak lenni!!!!!

2008. júl. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
88%
ez az oldal nem csak hasznos de mulatságos is....
2008. júl. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!