Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet "rendretanítani"...

Hogy lehet "rendretanítani" egy uralkodó szellemű férjet?

Figyelt kérdés

Munkában van, s reggel ki volt borulva, hogy nem hívtam fel, délután pedig amiatt szólt meg, hogy mind zavarom a hívásaimmal(2x hívtam fel, egyszer 2 perces beszélgetés, másodszor fél perces), mikor ő dolgozik. Elvárná, hogy akkor és csakis akkor telefonáljak neki, mikor ő szeretné. Ha ezentúl többet nem hívnám fel megmakacsolná magát és nem keresne, csak majd élőben beszélnénk.

(Kiegészítő infó: messze dolgozik, csak péntek este jön haza hétvégére, ezért van ilyen fontos szerepe a telefonhívásnak)

Mit lehet tenni ilyenkor?


2009. nov. 24. 19:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljetek meg egy konkrét időpontot amikor mind2töknek megfelel és kész!Vagy csörgessen meg Ő amikor tetszik!
2009. nov. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

És mikor ő csönget akkor én hívjam is, de máskor ne is zavarjam? Ez az ő elképzelése is, de hát nem így kellene működjön a dolog...

Amúgy köszi a választ!

2009. nov. 24. 19:33
 3/12 anonim ***** válasza:
Természetesen nem kell hívni azonnal,csak ha éppen ráérsz!A pasik szeretik azt hinni,hogy ők irányítanak:)Ne csinálj ebből ekkora ügyet!ez legyen a legnagyobb gond a házasságotokban!
2009. nov. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ingáznd ki, mikor fog örülni a legjobban a telefonhívásodnak, és akkor hívd! :)

Ha így is baja van, akkor benne van a hiba, egy kötöszködő típus és kész! :)

2009. nov. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És hogy lehet elviselni ezt az irányítani akarást? :D
2009. nov. 24. 19:41
 6/12 anonim ***** válasza:
Számolj el 10-ig magadban és nagy levegő!
2009. nov. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez új helyzet, akkor beszéljétek meg, mikor jó mindkettőtöknek bővebben beszélgetni, és ha pl. ez reggel van, akkor estére is egy kb. időpontot, amikor egy "jó éjtre" még beszéltek. Napközben meg csak akkor hívd, ha valami nagyon fontos dolog van.

Ha olyan a munkája, akkor egy fél perces hívás is zavaró lehet, ezt neked is meg kell érteni.

Neki meg azt, hogy adódhat olyan helyzet, hogy muszáj mégis olyankor hívnod, de ha valami rendszert kitaláltok, akkor olankor ő sem így fog reagálni már. :)

2009. nov. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem szabad megengedni az uralkodást. Ne uralkodj, és ne engedd, hogy feletted uralkodjanak. Csak Isten uralkodhat felettünk. (ha ez jelent valakinek valamit)Agyalj ki előre válaszokat, amik nem tűnnek mentegetőzésnek. "Nem akkor hívtalak, mert most hívlak." "Jobban szeretném, ha te hívnál." Nem tetszik nekem ez a társasjáték, hogy nekem ki kell találnom, mikor hívjalak."

Ugyanazzal a fegyverrel, nem érdemes harcolni, de szelíd, nőies módon kiszabadíthatod magadat. "A gyengeségedben legyen az erőd." Konkrétabban itt próbálj megoldást keresgélni.

2009. nov. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
És miért nem ő hív téged? ha mondandója van hívjon, ha nincs de szeretne beszélni akkor azért hívjon.
2009. nov. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Felváltva hívjuk egymást, mert nem előfizetésesek vagyunk, így fel kell tölteni a kártyát, és megegyeztünk, hogy mivel elég sokat beszélünk egyik hónapban én, a másikban ő állít be valamilyen adódó opciót, mert mindkettőnknek elég drága lenne. Ebben a hónapban tehát az én sorom van :)
2009. nov. 25. 09:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!