Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet "rendretanítani"...

Hogy lehet "rendretanítani" egy uralkodó szellemű férjet?

Figyelt kérdés

Munkában van, s reggel ki volt borulva, hogy nem hívtam fel, délután pedig amiatt szólt meg, hogy mind zavarom a hívásaimmal(2x hívtam fel, egyszer 2 perces beszélgetés, másodszor fél perces), mikor ő dolgozik. Elvárná, hogy akkor és csakis akkor telefonáljak neki, mikor ő szeretné. Ha ezentúl többet nem hívnám fel megmakacsolná magát és nem keresne, csak majd élőben beszélnénk.

(Kiegészítő infó: messze dolgozik, csak péntek este jön haza hétvégére, ezért van ilyen fontos szerepe a telefonhívásnak)

Mit lehet tenni ilyenkor?


2009. nov. 24. 19:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
minek mentél hozzá???
2009. nov. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem gondol bele, hogy milyen a te oldaladon lenni. Önző ember a drága.

Sajnos az én előző kapcsolatomban, amikor a pasim ezt csinálta velem - gyakorlatilag minden munkatárs vagy egyéb földlakó hívását fogadta éjjel-nappal és hétvégén is, igaz nekem panaszkodott utána rájuk otthon, de engem meg simán kinyomott, ha nem volt kedve, - szóval ez azért volt, mert azt hitte, hogy a kapcsolatunkban minden őérte van, nekem egyre kevesebbet számított a szavam, rá is mentünk.

Nehogy elharapózzon az önzése, néha ilyen apró dolgokkal indul! Valahogy értesd meg vele, hogy egyenlőbben szeretnéd érezni magad. Ha már nem örül a hívásodnak, csak a problémát látja benne, hogy miért hívod, és azért is téged hibáztat, hogy nem hívod (mert ŐT így ki fogja szeretni? hüpphüpp), hát, akkor ez nagyobb dolgokban is meg fog mutatkozni. Előbb-utóbb mindenért az életben téged fog hibáztatni. És ha tényleg önző, akkor végül el is fogja hinni, hogy te vagy a hibás mindenért. Így pedig nem leszel boldog. Nem irigyellek. Ügyes légy!

2009. nov. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!