Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek, ha megtudnáto...

Ti mit tennétek, ha megtudnátok, hogy a gyereketek apja meghalt? Tegyük fel régen elváltatok már.

Figyelt kérdés
2013. dec. 20. 13:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
30%

"Miért lennének tuskók?" - hát spec nálam az #5-ös válasz ebben a kontextusban erősen verte a biztosítékot... amellett, hogy természetes, hogy az ember előbb-utóbb a hivatali ügyeket is kénytelen intézni, ha tetszik, ha nem.

Talán azért vagyok érzékeny ebben a kontextusban az anyagiasságra, mert átéltem már ezt a szitut, halt meg az exem, és a fatuskó anyám bírta 5 perc után megkérdezni, hogy a jeggyűrűt visszakértem-e az apjától... őszintén szólva máig bánom, hogy abban a pillanatban nem kevertem le neki egy akkorát, hogy kivigye a közfalat... csak ráb**tam az ajtót... nagy hiba volt...

2013. dec. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Márpedig ezek a dolgok is az élet részét képezik. És nem azonnal tenném ezt, hanem mint írtam, "ezek után".


Ez a munkám egyébként és sokan nem tudják, hogy van ilyen lehetőség, ezért érdemes lehet rá felhívni a figyelmet.

2013. dec. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
#12, persze, az ember előbb vagy utóbb kénytelen tudomásul venni, hogy az élet megy tovább... de szerintem ilyenekről egyáltalán gondolkodni is minimum a temetés után, addig mindenképp a gyászé, a végtisztességé a terep az ember lelkében.
2013. dec. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Sok múlna azon, hogy milyen kapcsolatban álltunk, illetve a gyerekkel milyen volt a kapcsolata. Nyilván engem is megérintene, hiszen még is az az ember, akit egykor szerettem annyira, hogy hozzámentem és ki lennék bukva a gyerekem miatt is, ha ő nagyon szerette az apját. Talán sokkal jobban megviselne az ő fájdalma, mint a sajátom. Ő egy apát veszített el, az azért jóval súlyosabb, mint egy ex férj. Megtennék mindent, hogy a gyerekem a lehető legkönnyebben átvészelje ezt a helyzetet.
2013. dec. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az nem volt benne, hogy mikor tennénk mindezt. :)
2013. dec. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Látom a #11-ben írt valós tapasztalat a környezet lehetséges fatuskóságáról verte a biztit az elvben filózóknál:)

Pedig hát sajnos ez van, a környezet, akár a közvetlen család is minősíthetetlenül tahó tud lenni olykor.

2013. dec. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!