Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családi vacsorán mit illene...

Családi vacsorán mit illene felvennem?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt a párommal és idén megyek Karácsonyozni hozzájuk is.


Alig párszor láttam csak őket (Ő már nem lakik otthon a szüleivel) de azalatt a pár óra alatt egész jól kijöttem a szüleivel és a nagyijával is.



A kérdésem az hogy mit illene felvennem?

Inkább dekoltáltabb ruháim vannak és szinte csak feketék.

Koktélruhából is csak fekete van,boleróból úgyszintén.

Nem baj hogy egy Karácsonyi vacsorára feketében megyek?


21/L



2013. dec. 20. 17:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
96%
Fiatal, miért ne vehetne fel térd felettit? Nem semmit nem takaró miniről beszél. Kérdező, teljesen jó amit írtál, a testszínű harisnyával karácsonyra tökéletes.
2013. dec. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
96%
Miért nem kérdezed meg a barátodat? Ha esetleg farmeros, pulcsis, kényelmes karácsonyok szoktak lenni náluk, akkor nem fogod magad kényelmetlenül érezni így kirittyentve? Persze ha meg nem öltözöl ki, ők meg igen, akkor az megint kellemetlen.
2013. dec. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Ízlésesebb?

Nem miniruhát készültem felvenni,annál azért több esze van minthogy miniszoknyát vegyek fel kivágott felsővel.

Egyszerű csőszerű a felsője és kb.5 cm-re van a térdem felett.Erre készültem egy piros rövid ujjú blúzt felvenni,nem tudom ebbe mi az ízléstelen.


Egyébként Náluk inkább kicsit "kiöltözősebb" Karácsony szokott lenni.

2013. dec. 20. 20:09
 14/21 anonim ***** válasza:
96%
Ha kiöltözősebb karácsony van náluk, akkor szerintem jó lesz.
2013. dec. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

De akkor mond el hogy Te mibe mennél,érdekel a véleményed.


Amúgy a párom bátyja mondta hogy annyira nem szoktak kiöltözni,tehát kiöltöznek de nem az a túl elegáns (pl.öltöny meg ilyesmi nincs).

2013. dec. 20. 20:15
 16/21 anonim ***** válasza:
78%
Ha kiöltözős Karácsony van náluk általában, akkor jó lesz a koktélruha. Nincs baj szerintem a feketével, sima gyöngy ékszerekkel nagyon elegáns pl., de színes kiegészítőkkel vagy boleróval/sállal fel is dobhatod kicsit. Egy bolero nem nagy összeg, arra be tudsz ruházni biztosan :)
2013. dec. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
59%

Nálunk az volt a szokás, hogy anyukám koktélruhában volt, magassarkúval, nevelőapukám ing, nyakkendő, öltönynaci, öcsémet mindig beöltöztették valamibe, nővérem is csinosba nyomta én meg mindig sz.tam a rendszerre és farmerba nyomultam XD De amúgy is mindenki átöltözött vacsora után volt ajándékozás és mindenki kapott ruhát, amit azonnal fel is vett és abban voltunk utána már.Mondjuk nekem is volt, hogy csinosabban öltöztem fel, attól függ, mihez volt kedvem. Tavaly párom anyukájánál voltunk konkrétan akkor farmer volt rajtam, garbó és mikulás sapka :D Tavaly előtt otthon voltam, akkor szürke pamut ruha volt rajtam leggingsel meg csizmával, szóval csak olyasmit veszek fel amibe átlag hétköznap is kimegyek az utcára.


De amit te írsz az teljesen oké, ha flancosabban szokta öltözni a párodék, mert az mégis más, hogy én a saját családomnál töröm a hagyományt, már megszoktak :D

2013. dec. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"Amúgy a párom bátyja mondta hogy annyira nem szoktak kiöltözni"


Ez nekem annyit jelent, hogy szoknya/nadrág-pulóver/ing/felsörész, nem igazán alkalmi. Egy koktélruhával borzasztó túlöltözött leszel és kinéznek utána a családból.

2013. dec. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
93%

Bálunk mindenki a szebbik ruháját veszi fel, de nem estelyi...

Ennek ellenére én nem szoktam farmerban lenni, ha fiúk abban is vannak egy inggel. Átalában szoknyában vagyok, csinos felsővel, vastag harisnyával, vagy leggings-szel../de én pl csunosan öltözöm a hétköznapokon is...a sportos cipő ak a szekrényben van, magassarkúban járok egész évben)

2013. dec. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
21%
Jóisten,én a pizsamában szoktam a vendégeket várni :D Sőt a barátomat is.
2013. dec. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!