Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha kiderülne, hogy a...

Férfiak! Ha kiderülne, hogy a gyereketek nem is a tiétek, nem foglalkoznátok vele többet?

Figyelt kérdés

Gondolom egyértelmű, hogy ilyenkor asszonyka repül, viszont arra lennék kíváncsi, hogy ilyen esetben a gyerekhez hogy viszonyul a férfi a továbbiakban? Nemrég egy családi beszélgetés alkalmával jött fel a téma, és apukám közölte, hogy akárhány éve is neveli a pasi a gyereket, onnantól kezdve hülyeség róla gondoskodni. Erre megkérdezte, hogy mi lenne, ha kiderülne, hogy öcsémmel mi sem tőle vagyunk, amire az volt a válasza, hogy még szerencse, hogy annyira hasonlítunk rá. Engem elgondolkodtatott, kíváncsi vagyok mások véleményére.

20l


2014. jan. 16. 15:33
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem nem mindegy, hogy fél éves, vagy 12éves gyerekről van szó. Mondjuk én egyik esetben sem érteném meg, hogy nem foglalkozna vele többet.


Bár ha anyut kirakja, aki esetleg elmegy egy 3. hapsihoz, akkor szegény gyereknek lesz 2 nevelőapja?


Minden eset más, általánosságban szerintem erről beszélni nem lehet.


24N

2014. jan. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
12%

Megjött a szokásos provokatv unatkozó egyed is, teljes a létszám:DD


Majd ha rendes témát fogsz nyitni, nem fogsz unatkozni.

2014. jan. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 Andizsuzsi ***** válasza:
96%
Gondolom embere válogatja. Nem ritka az ilyen történet. Van aki utána is sajátjaként szereti, van, aki nem.
2014. jan. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
93%
Valahol értem a logikát. Akkora csalódás lenne amit kivetítene a gyerekre, hogy nem tudna többet ugyan úgy viszonyulni hozzá.
2014. jan. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
44%
Igaza van faterodnak. Szerintem ez a természetes hozzállás.
2014. jan. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
nem provokatív szándékból írtam. mint írtam is, családi ebéd közben jött fel a téma (azt hiszem nagymamám mesélte h mit látott valamelyik ilyen családi balhés műsorban :)), és meglepődtem apu reakcióján, azóta nem tudom hova tenni a dolgot. ezért érdekel mások véleménye a témáról.
2014. jan. 16. 15:42
 7/28 anonim ***** válasza:
51%
Egy érző pasi foglalkozik és ugyan úgy a sajátjának érzi, főleg ha le se lehet a gyereket vakarni róla:)
2014. jan. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
97%
A férjem lányánál volt némi gyanú.Kérdeztem, hogy mit tenne, ha kiderülne(akkor 17-18 körül lehetett a lány).Mondta, hogy semmit,szarul esne neki, de ő már a lánya, akármi is derülne ki.
2014. jan. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
32%

nem provokatív szándékból írtam.


Mindig ezt irod, mikor valaki felismer:D

2014. jan. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
38%

Gondolom egyértelmű, hogy ilyenkor asszonyka repül


Cóval kedves, a pasik toleránsabbak kölök ügyben mint a nők:D

2014. jan. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!