Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha kiderülne, hogy a...

Férfiak! Ha kiderülne, hogy a gyereketek nem is a tiétek, nem foglalkoznátok vele többet?

Figyelt kérdés

Gondolom egyértelmű, hogy ilyenkor asszonyka repül, viszont arra lennék kíváncsi, hogy ilyen esetben a gyerekhez hogy viszonyul a férfi a továbbiakban? Nemrég egy családi beszélgetés alkalmával jött fel a téma, és apukám közölte, hogy akárhány éve is neveli a pasi a gyereket, onnantól kezdve hülyeség róla gondoskodni. Erre megkérdezte, hogy mi lenne, ha kiderülne, hogy öcsémmel mi sem tőle vagyunk, amire az volt a válasza, hogy még szerencse, hogy annyira hasonlítunk rá. Engem elgondolkodtatott, kíváncsi vagyok mások véleményére.

20l


2014. jan. 16. 15:33
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

higgy, amit szeretnél. ezen kívül 3 kérdést írtam ki pályafutásom során, egyet a közoktatás témába, egyet a számítástechnikába, és egyet ide a saját párkapcsolatommal kapcsolatban.


a többieknek köszi a választ.

2014. jan. 16. 15:46
 12/28 anonim ***** válasza:
28%
Mikor derülne ki? Magzati időszakban? Majd akkor, mikor már húsz éves? Ha kisgyermek korban derülne ki, akkor állami gondozásba kerülne, mert anyu le lenne takarva lepedővel, indulna utolsó útjára, én meg mennék a börtönbe, illetve vinnének...
2014. jan. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
84%

Mondjuk én sem értem mi ebben annyira provokatív neked?

Ilyen válaszoknál mondjuk én minden elgondolkozok, hogy aki annyira magára veszi talán annak a férje is egy kakukkfiókát nevel, vagy mégis mi ezzel a kérdéssel a baj?

2014. jan. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
28%
Dehogy nevelgetném tovább a kis fattyút. Sőt összeírnám addig nekem mennyipénzembe fájt és kifizettetném vele.
2014. jan. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
83%

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Az ilyen esetekben szokták kivágni a nőket.

2014. jan. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
27%

Szia, természetesen a nővel menne a gyerek is, szóval rá sem néznék!

21/F

2014. jan. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
ezek szerint bennem van valami defekt, hogy ha már valakit gyerekemként neveltem, azt a gyerekemnek tekintem :D na de véleményekre voltam kíváncsi, azt is kaptam :)
2014. jan. 16. 15:55
 18/28 anonim ***** válasza:
51%
A dolog nagyban függ az egyéb körülményektől. Attól pl. ha esetleg kiderülne valami orvosi vizsgálatból, hogy a férj terméketlen, ami persze nehezebben visszavetíthető a múltba, de lehetnek ráutaló jelek (pl. a gyerek későn "jött"). Ilyenkor "igazolható" a feleség félrelépése "gyerekszerzés" okán. Ha egyébként boldog a család és jó a házasság, akkor minek később boldogtalanságot okozni és szétrobbantani az egészet ? És természetesen függ a "nevelőapa" és a gyerek egymáshoz való kötődésén is. Két ember közti szeretetteljes kapcsolat független attól, hogy vér szerinti kapcsolatban vannak-e egymással vagy nem. Egyébként ugye állítólag a nőgyógyászok és genetikusok tudják már régóta, hogy a gyerek a kapcsolatoknak kb. 20%-ánál nem az "apa" gyereke! Persze, ha a házastársak közti kapcsolat amúgy sem a legszorosabb, ráadásul a gyerek nagyon kicsi még és vele nem is tudott kialakulni szoros kapcsolat, akkor semmi kivetnivaló nincs a szétválásban.
2014. jan. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 Arimateia ***** válasza:
Nagyon-nagyon nem ugyanaz. De más tapasztalatom nem lévén, én csak azt tudom mondani, hogy van egy édes és két féltestvérem. Az édes testvéremmel soha nem jöttünk ki, de mint vérem, minden bántás ellenére mellette vagyok és leszek. Akkor is, ha feleannyira nem szeretem, mint az egyik mostohatestvérem, aki viszont sokkal közelebb áll hozzám.
2014. jan. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
64%

Ha már egyszer megszerette, nem fogja az ember csak úgy eldobni (ha igen, ott gikszer van)

Nyilván apukád sem tagadna ki. Szerintem komolyan végig sem gondolta...

2014. jan. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!