Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párommal még csak egy...

A párommal még csak egy hónapja vagyunk együtt, de máris dirigálni akar a kislányomnak. Engedjem?

Figyelt kérdés
A kicsi egy kicsit rossz, ezért rászól a párom ami nekem nem tetszik. Az én gyerekemre majd én rászólok.
2014. febr. 8. 19:53
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
98%

Igazad van. Lássa inkább azt a lányod, hogy mindig más pasit viszel haza, ráadásul az egyiket Pistizheti, a másikat bácsiznia kell, a harmadik majd jól megveri, a negyedik meg az anyját veri.


Neked is annyi eszed van, mint egy marék lepkének.

2014. febr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
58%
Pedig helyes, és a kétéves gyermek már tudja Attila bácsizni a felnőttet. Nagyon szereted a kislányod, azt látom. nem is biztos, hogy olyan rettenetesen szörnyű rosszaságot tett a kislányod, és nem is biztos, hogy annyira csúnya volt az amit mondott. Te bizonytalan vagy, az érződik a leveledből, a meghitt kapcsolat a kislányoddal már nem csak kettőtöké lesz, hanem ott lesz egy férfi. Ha úgy érzed, hogy a kislányodhoz ő tul szigoru, és a kislányod gyengédebb rászólásra is szót fogadna, beszéld meg Attilával. Azt azonban ne várd, akár Attila, akár Pisti, akár gáza, Sándor, vagy akárki, hogy ő csak passzivan tűrjön, és valójában az ő dolga csak te legyél. Vagy ha úgy látod, hogy nem megfelelő férfi egy kislány felneveléséhez, akkor lépj mielőbb.
2014. febr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
84%

31-es, szerintem egy marék lepkének is több esze van, mint ennek a nőnek :)


Kedves kérdező, kétéves gyereked van, de már KÉT párkapcsolatod is volt, és összezavarod a gyereket folyamatosan?


És most az a baj, hogy rászólt Attila, vagy az, hogy a neve mellé azt is oda kell tenni, hogy "bácsi"? A gyereked netán beszédhibás, hogy nem tudja kimondani a bácsi szót?


Áh, ez vagy kamu, vagy tényleg kellene egy modern Taigetosz.

2014. febr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
19%

Azért jól letámadtátok ezt a szegény édesanyát, pedig nem ez volt a kérdésben.

Ne engedd. dirigálni ne engedd, nem tudom volt-e gyermeke, nevelt-e már gyermeket, vagy most tanulgatja, de dirigálni ne engedd. Normálisan is lehet beszélni a két éves kislánnyal.

2014. febr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
10%
Csak veszély esetén dirigálhat, hogy a veszélyből kimentse, valójában pedig hagyja csak, hadd fejlődjön az akarata, személyisége a kislánynak. Ha dirigál, a gyermek akarati fogyatékos lesz. Nincs már diktatura.
2014. febr. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
84%
Ó, te voltál, aki szerette volna, ha apának hívja Pistit, igaz? Szerintem szórakozol itt a válaszolókkal. Legalábbis a lányod érdekében remélem...
2014. febr. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
65%
Ha nem "dirigálhat neki" a hétköznapokban - bár szerintem egy gyerekre rászólni, hogy ne káromkodjon, nem az - akkor a veszélyben sem fog a gyerek rá hallgatni.
2014. febr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
97%
Mert Pisti sem az édesapa ? Két éves a kislány , volt az édesapa, volt már Pisti, most van az Attila, na szórakozzál akivel akarsz.
2014. febr. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
93%
Milyen csúnyákat mond egy kétéves?
2014. febr. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
82%

Nem vagy felkészülve még egy párkapcsolatra.

Mindig anyatigrisként fogod a gyereked védelmezni, ha a "párod" rászól? Mérlegelés nélkül a gyerek pártját fogod.

Nem ismeretlen dolog ez az állatvilágból sem. A nőstény oroszlánok élére új alfa hím kerül, a nőstények a kicsinyeiket védik, az alfa pedig a kölyköket pusztítja.

2014. febr. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!